×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
11. jūnijs, 2012
Drukāt

Bakss un Stupelis nostiprina vadību

Foto: sbrmx.nlFoto: sbrmx.nl

Pasaules čempionāta ceturtajā posmā motokrosā ekipāžām Kramolinā (Čehija) uzvaru izcīnīja Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis, nostiprinot līderpozīcijas kopvērtējumā.

Kramolinas pielijušajā trasē abos fināla braucienos uzvarētāji bija vieni – Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis. Viņu pārsvars finišā pār abas reizes otro vietu izcīnījušajiem Danielu Vilemsenu un Keniju van Gālenu bija attiecīgi 7,6 un 9,9 sekundes. Posmā trešo vietu izcīnīja beļģi Bens Adriansens un Svens Verbrige, kuri bija tuvu uzvarai pirmajā braucienā, taču aizķērās aiz kādas atpalicēju ekipāžas. Jānis un Lauris Daideri uz goda pjedestāla tika otrajā braucienā (trešie), pirmajā braucienā piektā vieta, posmā – ceturtā. Stabili, tomēr bez pretenzijām uz pjedestālu, brauca Māris Rupeiks un Elvijs Mucenieks – astotie un sestie.

Kopvērtējumā Bakss un Stupelis iekrājuši 37 punktu handikapu. Otro no sestās vietas šķir tikai 20 punkti un katra no šīm ekipāžām cer gan uz medaļām, gan veiksmes gadījumā pacīnīties arī par čempionu titulu. Šajā sešniekā ir arī mūsējie. Joris Hendriks un Kaspars Liepiņš – pašaik piektie. Septītajā vietā esošajiem Daideriem uzlabot pērno rezultātu būs grūti, iespēja cīnīties par atkārtotu sudrabu ir pašu rokās. Pirmā aiz medaļu pretendentiem ir Rupeika ekipāža.

Tagad pasaules čempionāta kalendārā ir gandrīz mēnesi ilgs pārtraukums, kam sekos pieci posmi sešās nedēļās – nākamais no tiem 8. jūlijā Genkas trasē Beļģijā.

 

PASAULES ČEMPIONĀTS EKIPĀŽĀM

Kopvērtējums pēc 4 no 12 posmiem

1. Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis (Beļģija/Latvija) 176

2. Jans Hendriks un Tims Smeininks (Beļģija) 139

3. Bens Adriansens un Svens Verbrige (Beļģija) 136

4. Daniels Vilemsens un Kenijs van Gālens (Nīderlande) 132

5. Joris Hendriks un Kaspars Liepiņš (Beļģija/Latvija) 129

6. Valentīns Žiro un Nikolā Musē (Francija) 125

7. Jānis un Lauris Daideri (Latvija) 119

8. Māris Rupeiks un Elvijs Mucenieks (Latvija) 78

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+