×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
17. maijs, 2015
Drukāt

Bakss/Stupelis uzvar Vācijas posmā

bax-stupelis-15

Nīderlandes braucējs Etjēns Bakss ar latviešu kantētāju Kasparu Stupeli svētdien izcīnīja uzvaru Šopfheimas trasē Vācijā notikušajā pasaules čempionāta ceturtajā posmā motokrosā ar blakusvāģiem.

Bakss ar Stupeli pirmajā braucienā guva otro vietu, bet otrajā bija labākie. Otrā posmā palika kopvērtējuma līdera Valentīna Žiro no Francijas ekipāža, kas pirmajā braucienā uzvarēja, bet otrajā palika aiz Nīderlandes un Latvijas apvienotās ekipāžas. Savukārt ceturto vietu abos braucienos un arī summā izcīnīja beļģis Jans Hendrikss ar latviešu kantētāju Elviju Mucenieku.

Neveiksmi piedzīvoja pašreizējā pasaules čempiona beļģa Bena Andriasena ekipāža, kas pēc trešās vietas pirmajā braucienā, otrajā palika vien desmitajā vietā, summā ierindojoties piektajā pozīcijā.

Tikmēr igaunis Kerts Variks ar latviešu kantētāju Haraldu Kurpnieku braucienos ieņēma attiecīgi 18. un 12.vietu, bet summā ierindojās 14.pozīcijā.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc četriem posmiem līderis ar 184 punktiem ir Žiro, viņam ar 161 punktu seko Andriasens, tomēr tikpat punktu ir arī Baksam ar Stupeli. Savukārt Hendrikss un Mucenieks ar 150 punktiem atrodami ceturtajā pozīcijā. Tikmēr Variks un Kurpnieks ar 37 punktiem atrodami 15.pozīcijā, bet vēl viens latviešu kantētājs Ilvars Škultāns ar igauņu pilotu Tanelu Rēsnu ir 29.vietā ar četriem punktiem.

Kā ziņots, pagājušajā sezonā pēc ilgstošas pakaļdzīšanās Bakss un Stupelis pasaules čempionāta kopvērtējumā tomēr piekāpās Andriasenam, turklāt latviešu kantētājs par pasaules vicečempionu kļuva trešo gadu pēc kārtas. Savukārt pēc sezonas divi Latvijas kantētāji Mucenieks un Kaspars Liepiņš palīdzēja Beļģijas izlasei triumfēt Eiropas Nāciju kausa sacensībās.

Šajā sezonā pasaules čempionāta kalendārā plānoti 15 etapi, turklāt pēc ilgāka pārtraukuma Latvijā notiks divas sacensības – 7.jūnijā pirmoreiz piloti pulcēsies Stelpē, bet 9.augustā tiks aizvadīts etaps Ķegumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+