“Baku” sagrāve, līdzjutēji pieprasa Starkova atkāpšanos 0

Trešdien pēc ziemas pārtraukuma atsākās Azerbaidžānas futbola čempionāts, kurā Aleksandra Starkova vadītais “Baku” ļoti svarīgā spēlē ar 0:3 (0:1) zaudēja “Karabah”.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas

Pirmā puslaika vidū “Karabah” izvirzījās vadībā, Ismailovam realizējot 11 metru soda sitienu. Otrā puslaika sākumā viesi pārsvaru dubultoja, bet 65. minūtē guva arī trešos vārtus.

Pēc trešajiem zaudētajiem vārtiem “Baku” līdzjutēji tribīnēs sāka skandēt, pieprasot Starkova atkāpšanos. Latvijas valstsvienības galvenais treneris uzņēmās vainu par zaudējumu un atzina, ka viņam ir kauns līdzjutēju priekšā. “Rezultāts ir likumsakarīgs. Pretinieki spēlēja ļoti labi,” sacīja Starkovs. “Ja runājam par manu atkāpšanos, tad tas tiks izlemts nevis šeit ar jums, bet gan citā vietā ar citu cilvēku.”

Deniss Ivanovs “Baku” sastāvā aizvadīja visu spēli, bet Māris Verpakovskis nevar spēlēt savainojuma dēļ.

“Baku” ar 19 spēlēs iegūtiem 29 punktiem čempionāta kopvērtējumā atrodas piektajā vietā, savukārt “Karabah” ir par trim punktiem vairāk un ceturtā vieta.