Mobilā versija
°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
14. maijs, 2015
Drukāt

Baldonē kravas auto atrod vairāk nekā divus miljonus kontrabandas smēķu

Kadrs no policijas videoKadrs no policijas video

Pārbaudot iepriekš iegūtu informāciju, Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) darbinieki pirmdien, 11.maijā, Baldones novadā apturēja kādu kravas automašīnu, kurā atrada lielu daudzumu nelegālo cigarešu, liecina policijas informācija.

Policisti aizturēja 1961.gadā dzimušo kravas auto vadītāju, un nelegālo preci konfiscēja. Vēlāk pēc pārskaitīšanas noskaidrots, ka vīrietis pārvadājis 2 341 000 cigarešu ar Krievijas Federācijas un Baltkrievijas akcizēto preču zīmēm.

Pret pārvadātāju uzsākts kriminālprocess. Policija patlaban pārbauda citu personu iespējamo saistību ar šo pārvadājumu, kā arī skaidro kravas realizācijas ceļus.

ENAP darbinieki šogad kopumā atsavinājuši 11 408 000 nelegālo cigarešu.

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+