Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
14. maijs, 2015
Drukāt

Baldonē kravas auto atrod vairāk nekā divus miljonus kontrabandas smēķu

Kadrs no policijas videoKadrs no policijas video

Pārbaudot iepriekš iegūtu informāciju, Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) darbinieki pirmdien, 11.maijā, Baldones novadā apturēja kādu kravas automašīnu, kurā atrada lielu daudzumu nelegālo cigarešu, liecina policijas informācija.

Policisti aizturēja 1961.gadā dzimušo kravas auto vadītāju, un nelegālo preci konfiscēja. Vēlāk pēc pārskaitīšanas noskaidrots, ka vīrietis pārvadājis 2 341 000 cigarešu ar Krievijas Federācijas un Baltkrievijas akcizēto preču zīmēm.

Pret pārvadātāju uzsākts kriminālprocess. Policija patlaban pārbauda citu personu iespējamo saistību ar šo pārvadājumu, kā arī skaidro kravas realizācijas ceļus.

ENAP darbinieki šogad kopumā atsavinājuši 11 408 000 nelegālo cigarešu.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (17)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+