×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
12. marts, 2012
Drukāt

Baldonieku apstiprina hokeja izlases ģenerālmenedžera amatā

baldonieks

Latvijas Hokeja federācija (LHF) pirmdien Māri Baldonieku vienbalsīgi apstiprināja valstsvienības ģenerālmenedžera amatā, informēja LHF.

LHF ģenerālsekretāru Baldonieku par prasmi vienmēr tikt galā ar visām lietām uzteica LHF prezidents Kirovs Lipmans. Viņš uzskata, ka Baldonieks jau ir atradis kopīgu valodu ar valstsvienības galveno treneri Tedu Nolanu un iesākto darbu vajag turpināt.

“Māris [Baldonieks] perfekti dara savu darbu, pazīst spēlētājus, ir labās attiecībās ar galveno treneri,” teica Lipmans.

Baldonieks sacīja, ka marta beigās Latvijas izlase “Inbox.lv” ledus hallē plāno sākt gatavoties pasaules čempionātam. Savukārt 2. aprīlī izlase sāksies gatavošanās spēlēm pret Čehijas valstsvienību, kas notiks 6. un 7. aprīlī “Arēnā Rīga”. Pasaules čempionātā pirmā spēle Latvijas valstsvienībai būs 5.maijā Stokholmā pret Krieviju.

Pērn pasaules čempionātā Slovākijā izlases ģenerālmenedžeris bija Sandis Ozoliņš, taču viņu pēc komandai neveiksmīgā turnīra atlaida tāpat kā visu pārējo valstsvienības vadību. Latvijas valstsvienībai pēc izkrišanas uz izdzīvošanas turnīru bija jācīnās par palikšanu hokeja elitē, un pēc čempionāta no amata atbrīvoja izlases galveno treneri Oļegu Znaroku, viņa palīgus Hariju Vītoliņu un Leonīdu Beresņevu, kā arī visu apkalpojošo personālu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+