Uncategorized

Balerīnas un rallista liktenīgā telefonsaruna 16

Foto – Leta

Jau astoņus gadus kopā ir Latvijas vadošā baleta soliste Sabīne Guravska (29) un bijušais autobraucējs, tagad ralliju rīkotājs Raimonds Strokšs (35). Savulaik abi iepazinušies, nejauši runājot pa telefonu, ko Raimondam iedevis draugs.

Kā žurnālā “Kas Jauns” atklāj rallists, līdz Sabīnes iepazīšanai viņš nebija redzējis nevienu baleta izrādi, ko kompensē šobrīd, cenšoties apmeklēt katru izrādi, kurā dejo viņa mīļotā sieviete. Starp savām mīļākajām izrādēm Raimonds min “Smilšu vīru”, bet no klasikas – “Apburto princesi”. Šo gadu laikā viņš iepazinis arī balerīnu skarbo ikdienu, kad jāsaskaras gan ar psiholoģiskām, gan fiziskām grūtībām. “Par šo profesiju zinu krietni vairāk nekā ierindas skatītājs un varu teikt, ka tas ir ārprāts! Slodzi, kas viņai jāiztur, varētu salīdzināt ar svarcēlāja darbu. Kad viņa pārnāk mājās, paceļ kājas gaisā un raud tāpēc, ka sāp visas malas.” Lielākais pārbaudījums abu attiecībās bijis laiks, kad traumas dēļ Sabīne nevarēja dejot.

Arī Sabīne, kura esot ļoti laba autobraucēja, pārdzīvo par rallija braucējiem, jo šo gadu laikā iepazinusi teju visus autosportistus – Raimonda draugus.

Abiem kopā patīk ceļot un jau pirms četriem gadiem kādā skaistā vietā ārzemēs viņi bija plānojuši apprecēties. Tiesa, plānus Sabīnes traumas un operācijas dēļ nācies mainīt. Nu kāzas iecerētas nākamgad, kad Sabīne būs pabeigusi bakalaura darbu horeogrāfijā.

LA.lv