×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
7. februāris, 2017
Drukāt

Baletdejotājas Elzas Leimanes jaunās attiecības atbalsta arī ģimene (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Pērnā gada oktobrī oficiāli tika šķirta Elzas Leimanes (32) un viņas vīra baletdejotāja Raimonda Martinova (34) sešus gadus ilgusī laulība. Pirms tam tikpat ilgu laiku viņus vienoja romantiskas attiecības. Pēc sāpīgās šķiršanās Latvijas Nacionālās operas un baleta vadošā soliste par attiecībām un mīlestību kategoriski atteicās runāt un patvērumu meklēja darbā.
Pēc nule kā notikušās Dailes teātra “Doriana Greja portera” pirmizrādes, kur Elzai uzticēta galvenā sieviešu loma – balerīna Sibilla Veina, kurā iemīlas Dorians Grejs – mājup viņa nedevās viena. Kopā ar balerīnu pirmizrādi svinēja viņas jaunais draugs – bundzinieks, komponists un perkusionists Kaspars Kurdeko (34), kurš studējis Amsterdamas Mūzikas konservatorijā džeza departamentā. Mūziķis ir iesaistījies dažādos starptautiskos muzikālos projektos, kā arī pasniedz Ritma stundas un bungas Latvijas Mūzikas akadēmijā. Jau 8. februārī viņš dosies dziedātājas Aijas Andrejevas Latvijas koncerttūrē “Ceļojums pie sevis”.
Žurnāls “Privātā Dzīve” vēsta, ka Elzas jauno draugu pieņēmusi arī baletdejotājas ģimene, jo uz pirmizrādi Kaspars ieradās kopā ar Elzas tēvu – Latvijas Nacionālās operas un baleta māksliniecisko vadītāju Aivaru Leimani un balerīnas vecmāmiņu aktrisi Baibu Indriksoni.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Draugiem Facebook Twitter Google+