×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Bali jūrā iegāzusies lidmašīna ar vairāk nekā 100 pasažieriem

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Sestdien, 13.aprīlī, Indonēzijas kūrortsalā Bali lidmašīna ar vairāk nekā 100 pasažieriem pārlidojusi skrejceļu un iegāzusies jūrā, ziņo vietējās amatpersonas.

 

Veicot nosēšanos, aviokompānijas “Lion Air” lidmašīna “Boeing 737” pārlidojusi Denpasaras lidostas skrejceļu un ielidojusi jūrā, taču visi pasažieri ir dzīvi, pavēstīja Satiksmes ministrijas amatpersona. Negadījuma brīdī laika apstākļi bijuši labi.

Kā paziņoja “Lion Air” preses pārstāvis, lidmašīnā atradās 101 pasažieris un septiņi apkalpes locekļi. Sākotnēji tika ziņots, ka lidmašīnā bijuši vairāk nekā 130 cilvēki. Vairāki pasažieri guvuši ievainojumus. Kā novēroja aģentūras AFP žurnālists, ar ātrās palīdzības automašīnu slimnīcā nogādāti deviņi viegli ievainoti pasažieri.

Lidmašīna veica iekšzemes reisu no Rietumjavas pilsētas Bandunas, tā piezemējusies jūrā aptuveni 200 līdz 300 metru attālumā no skrejceļa gala. Televīzijas demonstrētajās ainās redzama pusnogrimusi lidmašīna, no kuras priekšējā durvīm izlaisti piepūšamie trapi, ap to peld glābšanas vestes.

“Lidmašīna gatavojās nolaisties, kad tā pēkšņi iegāzās jūrā. Cilvēki krita panikā un sākta kliegt,” aģentūras AFP korespondentam pastāstīja viena no pasažierēm.

Avarējusī lidmašīna sākta izmantot 2012.gadā un tā bijusi jauna, sacīja Satiksmes ministrijas amatpersona Herijs Bhati. Nacionālā transporta drošības komiteja veiks izmeklēšanu incidenta iemeslu noskaidrošanai, viņš piebilda.

Viņš sacīja, ka lidmašīna nolaidusies tieši jūrā, nevis nav spējusi nobremzēt uz skrejceļa.

Katru gadu Bali salu apmeklē miljoniem ārvalstu tūristu, lai baudītu tās smilšainās pludmales un nakts dzīvi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+