Uvis Balinskis (no labās) spēlē pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.

Balinska skaisti vārti papildlaikā nodrošina “Dinamo” uzvaru Ņižņijnovgorodā 0

Aizsargs Uvis Balinskis pagarinājumā guva skaistus vārtus, bet Rīgas “Dinamo” komanda, turpinot Kontinentālās hokeja līgas (KHL) šīs sezonas izbraukumu, ceturtdien viesos ar 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 1:0) pārspēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo” vienību, tiekot pie ceturtās uzvaras pēc kārtas.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

Rīdziniekiem pamatlaikā izcēlās krievs Artjoms Aļajevs un soms Matiass Mitinens. Aļajevam šie bija pirmie vārti “Dinamo” sastāvā, turklāt viņš asistēja arī Mitinena gūtajos vārtos, bet Balinskim šis bija pirmais precīzais metiens sezonā.

Spēles pirmajās minūtēs neliels pārsvars piederēja laukuma saimniekiem, bet, tuvojoties perioda vidum, “Dinamo” pakāpeniski izlīdzināja spēles gaitu. Mača 12.minūtē rīdzinieki atklāja cīņas rezultātu, pēc Līnusa Videla piespēles no aizvārtes precīzi meta Aļajevs. Pāris minūtēs vēlāk viesi tika pie iespējas četras minūtes spēlēt vairākumā, kurā iekrita uzbrukumā, taču Kristers Gudļevskis “Dinamo” vārtos spēlēja droši.

Vairākumu Rīgas komanda nespēja izmantot, “Dinamo” hokejistiem pārtraukumā dodoties ar vienu vārtu pārsvaru. Otrā perioda pirmajā minūtē Latvijas vienības hokejisti paši nonāca mazākumā, kuru gan izturēja. Trešdaļas pirmajā pusē viesi dominēja un izveidoja vairākas bīstamas epizodes, kas nesa rezultātu, jo perioda 11.minūtē Mitinenes pēc individuāla reida metot no nūjas neērtās puses panāca 2:0.

Tiesa, nepilnu divu minūšu laikā “Torpedo” panāca izlīdzinājumu, precīzi metot Metjū Bodijam un Endijam Mīlem. Pēc gūtajiem vārtiem Ņižņijnovgorodas hokejisti pārņēma iniciatīvu un teju trešo reizi pārspēja Gudļevski.

Trešo periodu aktīvāk iesāka rīdzinieki, taču trešdaļas vidū bija spiesti aizsargāties no pretinieku vētrainiem uzbrukumiem. Tāpat arī trešdaļas otrajā pusē pārsvars bija laukuma saimniekiem, bet “Dinamo” veiksmīgi aizsargājās un izturēja mazākumu. Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, līdz ar to spēle turpinājās ar papildlaiku.

Tā otrajā minūtē Balinskis uz zilās līnijas saņēma ripu no Miķeļa Rēdliha un izslidoja viens pret pretinieku vārtsargu Staņislavu Gaļimovu, viņu nomānija un iemeta ripu tukšā stūrī.

Rīgas “Dinamo” ar 27 punktiem 26 spēlēs šobrīd Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem septīto vietu, kamēr “Torpedo” ar 34 punktiem 27 cīņās ir sestajā pozīcijā Austrumos.

Rīgas komandai šī bija otrā spēle pēc teju divu nedēļu pārtraukuma. Otrdien rīdzinieki ar 4:3 viesos apspēlēja Ņižņekamskas “Ņeftehimik”, bet pirms došanās atpūtā “Dinamo” aizvadīja trīs labas mājas spēles – vispirms ar 1:2 zaudējot Sanktpēterburgas SKA, bet pēc tam ar 3:0 pārspējot Čerepovecas “Severstaļ” un ar 3:2 uzvarot Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Šī izbraukuma turpinājumā sestdien Latvijas komandai būs duelis pret Gagarina kausa glabātāju Kazaņas “Ak Bars”.