Sports
Hokejs

Balinskis: Kas neriskē, tas neiemet (plus video) 16

Rīgas “Dinamo” spēlētājs Uvis Balinskis (nr.26, sarkans) “Latvijas Dzelzceļa” kausa spēlē hokejā “Arēnā Rīga”, kurā tiekas Rīgas “Dinamo” un Kazaņas “Ak Bars” komandas.

Hokeja kluba Rīgas “Dinamo” aizsargs Uvis Balinskis sezonai iesildījies ar izcili skaistu vārtu guvumu pret Kazaņas “Ak Bars”.

“Latvijas Dzelzceļa kausa” otrajā spēlē rīdzinieki pirmdien uzvarēja viesus no Tatarstānas ar 3:1. Trešā perioda vidū Balinskis uz pretinieku zilās līnijas uztaisīja pirueti, apspēlējot aizsargu, un izdarīja precīzu metienu, panākot 3:0 pārsvaru.

“Metiens mazliet norāvās, bet vārti paliek vārti. Varbūt visi nav priecīgi, ja aizsargs uz zilās līnijas tā spēlē, bet – kas neriskē, tas neiemet. Jau uzreiz sapratu, ka tā darīšu, jo Miķelis labi iedeva, “Ak Bars” hokejists sniedzās pēc ripas, bet pietrūka. Svarīgākais, lai tādā brīdī tehnika nepieviļ. Treneri neko sliktu neteica, reizēm vajag noriskēt. Viņi saka, lai spēlēju savu spēli, palīdzu uzbrukumā, bet vispirms jau, protams, ir aizsardzība un pieturēšanās pie spēles plāna,” “LA” sacīja Uvis Balinskis.

“Patīkami, ka uzvarējām, parādījām, ka varam cīnīties ar tādu komandu. Tā jāturpina. Sākumā pretinieki bija labāki, bet sapratām, kā viņi spēlē un dažas nianses pamainījām, uzspiedām savu tempu un viss sanāca veiksmīgi. Komandas spēle izskatās arvien labāk, pamazām kolektīvs saliedējas un uz sezonu jābūt gataviem par simts procentiem,” piebilda 21 gadu vecais aizsargs.

Trešdien turnīra trešajā spēlē Rīgas “Dinamo” spēkosies ar Jaroslavļas “Lokomotiv”.

LA.lv