×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
22. janvāris, 2018
Drukāt

Baļķvedējs nobrauc no ceļa un apgāžas! Šoferis iesprostots kabīnē (2)

Kadrs no LNT videoKadrs no LNT video

Lai gan ziema ir katru gadu, snigšanai un salam ne vienmēr esam gatavi – bieži vien ceļi ilgi ir netīrīti, slīd un ar braukšanas iemaņām ziemā arī dažreiz nesokas. Ērgļu pusē 22. janvāra pēcpusdienā putenis un slidenie ceļi pievīla kāda baļķvedēja šoferi, kura vadītais spēkrats autoceļa Ērgļi-Drabeši 6. kilometrā nobraucis no ceļa un apgāzies, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Desmitus tonnu smagais “Volvo” uz ārkārtīgi slidenā ceļa, deviņdesmit grādu līkumā, tā teikt, “aizgājis taisni”. Nonākot uz lauka, automašīna strauji samazinājusi ātrumu un apgāzusies, bet šoferis – uz brīdi palicis, iesprostots kabīnē.

Neilgi pēc avārijas uz notikuma vietu nosūtītas vairākas ugunsdzēsēju brigādes, mediķi un policija. Lai arī vēlāk šoferim paša spēkiem izdevies izkļūt no auto, mediķi lēmuši, ka viņam jāpaviesojas slimnīcā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Te izklausās pēc vadītāja profesionalitātes trūkuma.

    • Drīzāk gan pēc noguruma raisītas avārijas. Man pašam nācies izbaudīt izbaiļu brīžus baļķu vedējam pēkšņi šķērsojot nepārtraukto sadalošo līniju. Labi, ka pēdējā sekundē šoferis savāca mašīnu, gandrīz vai uzsviežot mums virsū piekabi.

Draugiem Facebook Twitter Google+