×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
1. jūlijs, 2012
Drukāt

Ballītē dzīvoklī Rīgā policija atrod narkotikas 1000 latu vērtībā

Foto-LETAFoto-LETA

Policija, reaģējot uz sūdzību par jauniešu uzvedību, kādā dzīvoklī Rīgā, Lāčplēša ielā, atradusi narkotikas, kuru tirgus vērtība ir aptuveni 1000 latu. Aizdomās par narkotiku lietošanu aizturēti 13 jaunieši, jaunākajam no kuriem ir 16 gadi, liecina informācija Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes lapā interneta vietnē “Facebook”.

Vakar, 30.jūnijā, neilgi pēc plkst.17.00 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz kādu Lāčplēša ielas namu, kur vairāki jaunieši staigājuši pa ēkas jumtu. Notikuma vietā pašvaldības policistiem radās aizdomas, ka jaunieši varētu būt lietojuši narkotikas, tādēļ informācija nodota Valsts policijai.

Notikuma vietā konstatēts, ka jaunieši atpūtušies vienā no nama dzīvokļiem, kur notikušas svinības. Aizdomās par narkotiku lietošanu aizturēti visi 13 svinību dalībnieki – deviņi jaunieši un četras jaunietes. Viena no aizturētajām bija vien 16 gadus veca, visi pārējie bija pilngadīgi. Visi aizturētie bija manāmā reibuma stāvoklī, vairāki jaunieši bija tādā reibumā, ka uzvedās neadekvāti esošajai situācijai, norāda policija.

Dzīvoklī apskates laikā atsavinātas 40 MDMA tabletes, ko plašāk pazīst ar nosaukumu ekstazī, un aptuveni 60 grami marihuānas. Narkotikas atradās vairākās vietās dzīvoklī, tajā skaitā mētājās arī uz grīdas.

Šodien veiktas sankcionētas kratīšanas vairāku aizturēto dzīvesvietās, pie viena no aizturētajiem puišiem atrasts vēl nedaudz marihuānas.

Sāktas 13 administratīvās lietas par narkotiku lietošanu un kriminālprocess par narkotisko vielu glabāšanu lielos apmēros. Divi no aizturētajiem jauniešiem ievietoti izolatorā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+