Mobilā versija
+3.7°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
9. februāris, 2015
Drukāt

Balodi sadusmo Valsts kancelejas un PKC vadītāju neierašanās uz Zolitūdes komisiju

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Saeimas Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītājs Ringolds Balodis (“No sirds Latvijai”) pirmdien pauda neapmierinātību ar Valsts kancelejas direktores Elitas Dreimanes un Pārresoru koordinācijas centra (PKC) vadītāja Pētera Vilka neierašanos uz komisijas sēdi, aģentūra BNS uzzināja parlamentā.

“Vai tā ir tāda attieksme pret Zolitūdes komisiju?” dusmīgi vaicāja Balodis.

Valsts kancelejas pārstāve Laine Kučinska norādīja, ka diemžēl Dreimanei jābūt Ministru kabineta komitejas sēdē. Savukāt Vilks aizņemts ar valdības rīcības plāna izveidi.

Balodis neslēpa ironiju un neapmierinātību ar to, ka Valsts kancelejas direktore un PKC vadītājs savā vietā uz komisijas sēdi atsūtījuši citus, kaut arī deputāti bija uzaicinājuši tieši viņus pārstāvēt institūcijas.

Jau ziņots, ka pēc 12.Saeimas vēlēšanām izveidota Parlamentārās izmeklēšanas komisija par Latvijas valsts rīcību, izvērtējot 2013.gada 21.novembrī Zolitūdē notikušās traģēdijas cēloņus, un turpmākajām darbībām, kas veiktas normatīvo aktu un valsts pārvaldes un pašvaldību darbības sakārtošanā, lai nepieļautu līdzīgu traģēdiju atkārtošanos.

Rīgā, Zolitūdē, veikalā “Maxima” 2013.gada 21.novembra vakarā iebruka jumts. Katastrofā gāja bojā 54 cilvēki, tostarp trīs glābēji, bet ievainoti tika vēl vairāki desmiti cilvēku.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (15)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+