Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
9. februāris, 2015
Drukāt

Balodi sadusmo Valsts kancelejas un PKC vadītāju neierašanās uz Zolitūdes komisiju

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Saeimas Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītājs Ringolds Balodis (“No sirds Latvijai”) pirmdien pauda neapmierinātību ar Valsts kancelejas direktores Elitas Dreimanes un Pārresoru koordinācijas centra (PKC) vadītāja Pētera Vilka neierašanos uz komisijas sēdi, aģentūra BNS uzzināja parlamentā.

“Vai tā ir tāda attieksme pret Zolitūdes komisiju?” dusmīgi vaicāja Balodis.

Valsts kancelejas pārstāve Laine Kučinska norādīja, ka diemžēl Dreimanei jābūt Ministru kabineta komitejas sēdē. Savukāt Vilks aizņemts ar valdības rīcības plāna izveidi.

Balodis neslēpa ironiju un neapmierinātību ar to, ka Valsts kancelejas direktore un PKC vadītājs savā vietā uz komisijas sēdi atsūtījuši citus, kaut arī deputāti bija uzaicinājuši tieši viņus pārstāvēt institūcijas.

Jau ziņots, ka pēc 12.Saeimas vēlēšanām izveidota Parlamentārās izmeklēšanas komisija par Latvijas valsts rīcību, izvērtējot 2013.gada 21.novembrī Zolitūdē notikušās traģēdijas cēloņus, un turpmākajām darbībām, kas veiktas normatīvo aktu un valsts pārvaldes un pašvaldību darbības sakārtošanā, lai nepieļautu līdzīgu traģēdiju atkārtošanos.

Rīgā, Zolitūdē, veikalā “Maxima” 2013.gada 21.novembra vakarā iebruka jumts. Katastrofā gāja bojā 54 cilvēki, tostarp trīs glābēji, bet ievainoti tika vēl vairāki desmiti cilvēku.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (22)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+