Latvijā
Kriminālziņas

Baložos māte, iespējams, nogalinājusi divus savus bērnus11


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto-Shutterstock

Baložos kādā dzīvoklī atrasti miruši divi mazi puisēni – pusotra un trīs gadus veci – un aizdomās par bērnu slepkavību aizturēta viņu māte, 11.oktobra vakarā vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums “Panorāma”.

Mediķus pie bērniem izsaukusi viņu māte, kuru pēc notikuma vietas apskates policija aizturējusi. Pēc vienas no versijām, bērnu nāvē vainojama tieši viņa. Policija uzsākusi kriminālprocesu un nozīmējusi ekspertīzes, kuru ietvaros tiks noskaidrots bērnu nāves cēlonis. Iespējams, māte bērnus pati nozāļojusi vai nosmacējusi, jo bērni atrasti guļam ar sejām pret spilveniem, vēstīja raidījums.

“Vakar pēcpusdienā saņēmām izsaukumu uz kādu dzīvokli Pierīgā. Mediķiem aizbraucot, tika konstatēts, ka divi mazi bērniņi ir nomiruši. Šajā gadījumā māte sniedza informāciju mediķiem, ka viņa uz kādu stundu nav bijusi dzīvoklī. Kas noticis šajā laikā un kāpēc bērniņi miruši, mediķiem nebija zināms un nebija iespējams noskaidrot. Protams, ka šos nāves iemeslus varēs atklāt tikai ekspertīze,” “Panorāmai” sacīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Uz notikuma vietu izsaukta policija. Bērnu māte esot sapinusies savās liecībās un aizturēta. Ar bērnu tēvu viņa kopā nedzīvoja. Sievietei, iespējams, bijusi arī psihiska saslimšana, vēstīja raidījums.

LA.lv