×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
5. oktobris, 2015
Drukāt

“Balsis” Latviju šoruden pārstāvēs Itālijā un Ķīnā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jauniešu koris “Balsis” šoruden pārstāvēs Latviju nozīmīgos starptautiskos festivālos Itālijā un Ķīnā, aģentūrai BNS pavēstīja kora diriģents Ints Teterovskis.

No 6. līdz 12. oktobrim “Balsis” ar pieciem koncertiem piedalīsies XV Starptautiskajā sakrālās mūzikas festivālā Olbijā, Sardīnijā. Šajā Itālijā notiekošajā festivālā jauniešu koris ir regulārs viesis un uzstājies līdzās tādiem pasaules vokālās mūzikas grandiem kā “The Kings singers”, “Voces8” no Lielbritānijas.

Savukārt no 11. līdz 17. novembrim koris “Balsis” sniegs trīs koncertus un meistarklases par Latvijas kormūziku pirmajā Āzijas un Klusā okeāna reģiona valstu pasaules koru “EXPO 2015” Makao, Ķīnā. Jauniešu koris “Balsis” no Latvijas uzaicināts īpašā viesu kora statusā, pārstāvot Latvijas un Eiropas koru kultūru. Pasaules koru “EXPO 2015” organizē IFCM (International Federation of Choral Music).

Latvijā koris “Balsis” būs dzirdams gan svētdien, 4. oktobrī, Mazās ģildes 70 gadu jubilejas koncertā “Kopā”, gan no 18. līdz 21. novembrim festivāla “Staro Rīga” gaismas objekta/videoinstalācijas “Ziemeļblāzma” realizācijā, kas tapusi sadarbībā ar norvēģu fotogrāfu Hjetilu Skogli (Kjetil Skogli) un latviešu komponistu Ēriku Ešenvaldu, gan arī kora tradicionālajos Ziemassvētku koncertos Anglikāņu baznīcā 22. un 23., kā arī 25. decembrī, kur tiks pirmatskaņota Romas Sv. Marijas bazilika kapelmeistara, komponista Valentino Miseraha (Valentino Miserachs) oratorija “Beata Virgo Maria”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+