×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
25. oktobris, 2013
Drukāt

Balso par Rīgu kā glītāko Eiropas pilsētu
 (26)

Foto - Aleksandrs KendenkovsFoto - Aleksandrs Kendenkovs

Viens no lielākajiem ASV laikrakstiem “USA Today” konkursā par glītāko Eiropas pilsētu nominācijā “Lasītāju izvēle” piedāvā balsot arī  par Rīgu.

Konkursā kopumā nominētas 20 Eiropas pilsētas, un šobrīd Rīga ierindojusies 2. vietā aiz Norvēģijas pilsētas Bergenas. Balsot par Rīgu kā glītāko Eiropas pilsētu var vēl nepilnas četras nedēļas – līdz 18. novembrim. Uzvarētāji tiks paziņoti 20. novembrī “USA Today Travel” tūrisma sadaļā 10Best (10 labākie), un vēlāk laikrakstā “USA Today”.

Fakts, ka Rīga ir nominēta kā viena no pievilcīgākajām Eiropas pilsētām vienā no lielākajām ASV informācijas mediju kompānijām, ir pagodinājums ikvienam Rīgas iedzīvotājam. Balsot var ikviens interesents katru dienu līdz pat konkursa noslēgumam 18. novembrī, kad tiek svinēta Latvijas Neatkarības proklamēšanas diena. Ja izdotos kopīgiem spēkiem ierindot Rīgu godpilnajā pirmajā vietā, tā būtu lieliska dāvana svētkos gan Latvijai, gan pašiem iedzīvotājiem.

Konkursā par skaistāko tūrisma galamērķi Rīga sacenšas ar tādām Eiropas pilsētām kā Bergena, Budapešta, Kopenhāgena, Florence, Insbruka, Parīze, Londona, Valensija u. c. Balsot par Rīgu var ikviens: http://www.10best.com/awards/travel/prettiest-european-city/

Pievienot komentāru

Komentāri (26)

 1. jūs zināt,ka līdz 1940 gada,riga bijā ļoti tīra un sakopta.neviens ne spļāva uz ielām un ne meslo! pēc 1940 gada,ieraucēji atnēsa “”tadu ”kuļturu”, arī lamašānas vārdi ,ar kuriem lamajas jau latviešu bērni !

 2. Tas iepriecinājums ne tikai rīdziniekiem, bet arī Rīgas Domei, kas pēdējos gados daudz ir darījusi, lai padomjlaikos nolaistā un nacionāļu vadībā izsaimniekotā pilsētas saimniecība atžirgtu. Var nosaukt desmitiem vietu, kas ir sakoptas un skaistas (Mežaparks, Lucavsala, Vecrīga, Ķīpsala, Spīķeri, Daugavmalas promenāde utt.), tiek nojaukti grausti un labiekārtoti iekšpagalmi guļamrajonos. Tiek tīrītas ielas, pļauti zālāji, novāktas drazas. Taču, ko darīt ar nekoptām Rīgas namu fasādēm? Kā novērst namu fasāžu apsmērēšanu?

 3. Kam tas īsti ir vajadzīgs?

 4. Riiga jau pirmajaa vietaa! 🙂

 5. Es nomineju Rigu ka pasu skaistako ne tikai eiropas,bet ari pasaules pilsetu..Es tevi milu Riga

 6. Rīga IR viena no skaistākajām Latvijas pilsētām, balsotu par citu, bet, ja no Latvijas ir tikai Rīga, tad protams!!!

 7. Dzimta Latvija visskaistaka sirdi

 8. Rīga ir skaista naktī un uz bildēm.Dienā,kad redz viņas netīrās un piesmakušās ielas un tur sēdošos ,ubagojušos bomžus,nemaz tik skaista nav.Piedod Rīga.

 9. davana latvijai??? da jus ko:O

 10. Balsošu,jo uzskatu ,ka Rīga ir skaista un samērā tīra pilsēta.Tīrība jau atkarīga no mums pašiem .Katrā ziņā Rīga ir tīrāka par Briseli

 11. Jā, nu tā jau arī ir visglītākā vieta Rīgā,kas ir uz bildes,bet tālāk…….

 12. centrs man patīk,bet apkārt……graustu rajons.Vai tad tādu pilsētu var saukt par skaistāko?

 13. Tas kas ielicis so rakstu naw bijis Riigaa … Viena liela Miskaste kur meslotaaji ir Nepilsoni (Krievi)

  • pirmkaart tu esi idiots(e) otrkaart nepilsonji nav tikai krievi un treshkaart pasaki to normaalam krievam aciis… i-neta pljuutiitaajs(a)

 14. Sava veida romantika …

 15. Ar cerību viss labi būs…

 16. Citiem ta liekas skaista,zinot cik gruti nakas dzivot Latvija,negribas balsot!

 17. Kā lai balso par pilsētu kuru krievjūdi lēnām laiž postā.

  • Pilnīgi neadekvāts spriedums. Tieši pateicoties SC Rīga tiek sakopta. Taču samēslots ir tik daudz, ka gadu desmitiem vēl pietiks ko kopt. Un drazotāji – paši latvieši tai skaitā. Latviski runā, pīpē, izsmēķus nomet, kur stāvējuši. Tā, lūk.

 18. nebalsosu-Vacijas pilsetas ir daudz sakoptakas.

 19. Varbūt kādreiz tā tāda arī būs…

 20. KA LAI BALSO,JA LAUKU CILVEKIEM TA KLUST ARVIEN NEPIEEJAMAKA!

 21. Noteikti balsošu,jo Rīga man ir visskaistākā pilsēta.

Draugiem Facebook Twitter Google+