Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
11. februāris, 2015
Drukāt

“Balsu pirkšanas lieta”: DP veikusi kratīšanu pie “Vlakon” īpašniekiem (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Drošības policija (DP) saistībā ar iespējamu balsu pirkšanu par labu Saeimas deputātam Dzintaram Zaķim (V) veikusi kratīšanu pie SIA “Vlakon” īpašniekiem Aļonas un Andra Kozuļiem, trešdien vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums “Panorāma”, atsaucoties uz tā rīcībā esošo informāciju.

Kratīšanas laikā atsavināti datori, kas gan vēlāk atdoti, ziņoja “Panorāma”.

LTV raidījums vēstīja, ka vairāki pavedieni balsu pirkšanas lietā norādīja uz cilvēkiem, kuri strādājuši “Vlakon” apsaimniekotajā Pērtnieku karjerā. Šis karjers pēdējos gados bijis galvenais dolomīta šķembu piegādātājs valsts akciju sabiedrības “Latvijas Autoceļu uzturētājs” ceļa darbiem Latgalē.

“Vlakon” īpašnieki ir labi draugi deputātam Zaķim, kurš šo draudzību neafišē, bet arī nenoliedz. Pērnvasar Zaķis kopā ar šiem uzņēmējiem devās uz Gruziju.

Jau vēstīts, ka DP saistībā ar iespējamu balsu pirkšanu 12.Saeimas vēlēšanās sākusi vairākus kriminālprocesus, vienu no tiem – pēc “Vienotības” vietējās nodaļas vadītāja Jura Vidiņa iesnieguma par iespējamo balsu pirkšanu Latgalē par labu Zaķim.

Patlaban DP lietvedībā esošos kriminālprocesos aizdomās turamā statuss piemērots sešām personām. Vienam no aizdomās turamajiem pēc procesa virzītāja lūguma tiesa kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu.

Zaķim lietā par balsu pirkšanu nekāds statuss neesot piemērots.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Domāju, ka Veiko Spolītis ir gurs, erudīts cilvēks un viņa aiziešana no Vienotības ir liels zaudējums.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+