×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
11. februāris, 2015
Drukāt

“Balsu pirkšanas lieta”: DP veikusi kratīšanu pie “Vlakon” īpašniekiem (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Drošības policija (DP) saistībā ar iespējamu balsu pirkšanu par labu Saeimas deputātam Dzintaram Zaķim (V) veikusi kratīšanu pie SIA “Vlakon” īpašniekiem Aļonas un Andra Kozuļiem, trešdien vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums “Panorāma”, atsaucoties uz tā rīcībā esošo informāciju.

Kratīšanas laikā atsavināti datori, kas gan vēlāk atdoti, ziņoja “Panorāma”.

LTV raidījums vēstīja, ka vairāki pavedieni balsu pirkšanas lietā norādīja uz cilvēkiem, kuri strādājuši “Vlakon” apsaimniekotajā Pērtnieku karjerā. Šis karjers pēdējos gados bijis galvenais dolomīta šķembu piegādātājs valsts akciju sabiedrības “Latvijas Autoceļu uzturētājs” ceļa darbiem Latgalē.

“Vlakon” īpašnieki ir labi draugi deputātam Zaķim, kurš šo draudzību neafišē, bet arī nenoliedz. Pērnvasar Zaķis kopā ar šiem uzņēmējiem devās uz Gruziju.

Jau vēstīts, ka DP saistībā ar iespējamu balsu pirkšanu 12.Saeimas vēlēšanās sākusi vairākus kriminālprocesus, vienu no tiem – pēc “Vienotības” vietējās nodaļas vadītāja Jura Vidiņa iesnieguma par iespējamo balsu pirkšanu Latgalē par labu Zaķim.

Patlaban DP lietvedībā esošos kriminālprocesos aizdomās turamā statuss piemērots sešām personām. Vienam no aizdomās turamajiem pēc procesa virzītāja lūguma tiesa kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu.

Zaķim lietā par balsu pirkšanu nekāds statuss neesot piemērots.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Domāju, ka Veiko Spolītis ir gurs, erudīts cilvēks un viņa aiziešana no Vienotības ir liels zaudējums.

Draugiem Facebook Twitter Google+