×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
16. oktobris, 2015
Drukāt

Balta festivāla laikā rīkos mākslas meistarklasi bērniem

Foto: Keitei/Wikiimedia CommonsFoto: Keitei/Wikiimedia Commons

IV Starptautiskā bērnu baleta festivāla, kas veltīts baletmeistara Leona Brunava piemiņai, ietvaros tā organizētāji rīko mākslas un grafikas darbnīcas meistarklasi bērniem par tēmu “Baleta etīdes”, aģentūru BNS informēja pasākuma pārstāve Ingrīda Lūre.

Viņa norādīja, ka viena no Starptautiskā bērnu baleta festivāla Liepājā tradīcijām ir kļuvusi ar baleta tēmu saistītu izstāžu atklāšana, tādējādi tematiski apvienojot dejas mākslu ar vizuālo mākslu. Līdz šim festivāla ietvaros savus darbus izstādījuši mākslinieki Elizabete Melbārzde, Dace Dēliņa – Lipska un Ivars Heinrihsons, kā arī fotogrāfs Edgars Pohevičs. Šogad papildus estampu izstādes atklāšanai kafejnīcā “Darbnīca” tiek organizētas arī meistarklases bērniem.

“Tādējādi iedvesmojoties no estampu izstādes “Baleta etīdes”, kas tapusi sadarbībā ar Grafikas darbnīcas un mākslas studijas “Galerijā Centrs” pasniedzējiem un visu oktobra mēnesi ir apskatāma Liepājā, kafejnīcā “Darbnīca”, meistarklases apmeklētājiem profesionālu pasniedzēju vadībā būs iespēja izveidot pašiem savu mākslas darbu estampu tehnikā,” pauda Lūre.

Meistarklases paredzētas 23.oktobrī atpūtas centrā “Lībava”, Liepājā. Festivāla organizatori vērš uzmanību, ka tehnisku iemeslu dēļ ir ticis mainīts iepriekš izsludinātais meistarklašu norises laiks un vieta no koncertzāles “Lielais Dzintars” uz atpūtas centra “Lībava” telpām. Dalība meistarklasēs ir bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+