×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
9. aprīlis, 2012
Drukāt

Baltā nama Lieldienu svinībās piedalījušies 30 000 cilvēku

obama5

ASV prezidenta Baraka Obamas un viņa kundzes Mišelas rīkotajās Lieldienu svinībās pirmdien piedalījušies aptuveni 30 000 cilvēku, paziņojis Baltais nams. Ģimeņu svinības ar olu ripināšanu un citām izklaidēm Baltā nama zālienā tiek rīkotas jau kopš 1878.gada.

Šogad pasākuma mērķis bija iedrošināt bērnus piekopt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, popularizējot pirmās lēdijas iniciatīvu cīņai pret aptaukošanos bērnu vidū.

“Mēs esam tik saviļņoti, ka jūs visi varējāt mums šodien piebiedroties,” uzrunājot savus pirmos viesus, paziņoja Obama. Prezidentu šajā pasākumā pavadīja viņa kundze Mišela, meitas Malija un Saša, kā arī ģimenes suns Bo.

Papildus olu meklēšanai un ripināšanai šogad Baltā nama viesiem tika dota iespēja pārvarēt arī šķēršļu joslu, piedalīties jogas nodarbībās un saspēlēties ar basketbola šova grupas “Harlem Globetrotters” dalībniekiem.

Pasākumā piedalījās arī profesionāli sportisti un treneri, kuri deva padomus bērniem, kā saglabāt formu un aktīvu dzīvesveidu. No slavenībām Obamas rīkotās Lieldienu svinības ar savu klātbūtni pagodināja aktieri Džuliana Mūra un Forests Vaitekers.

Interneta loterijā, kurā tika izlozēti ielūgumi uz Baltā nama svinībām, piedalījās vairāk nekā 200 000 cilvēku. Uzvarētāji tika sadalīti piecās grupās, no kurām katra Baltā nama zālienā Lieldienu svinības varēja izbaudīt aptuveni divas stundas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+