×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
20. augusts, 2015
Drukāt

“Baltajā naktī” atklās piemirstu Pārdaugavas apkārtni – Zundu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

5. septembrī, mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts” ietvaros jaunā gaismā tiks celta Pārdaugavas senākā ciema Zunda darbīgo iedzīvotāju ikdiena, sola producente Zane Estere Grundmane.

“Baltās nakts” laikā notiks “Zundas sādžas” svētki, kuros atklās “Pigeon-Bridge” un “Multenkulten” vadīto “Zundas skolu”. Tajā, izmantojot gaismas un ēnu spēli, bērni un citi interesenti varēs projicēt Zunda ciema vēsturi, skaidro Grundmane.

Vakara gaitā koncertvietā “Zunda dārzs” sirreālistiskus sapņu stāstus atskaņos dziedātāja Elizabete Balčus. Etnogrāfiskā ceļojumā “Laiva” pa Latvijas ūdens takām vedīs kokļu mūzika ģitāristu izpildījumā, kur apvienojušies mūziķi no grupām “Soundarcade”, “Tesa” un “S.I.L.S.”. Savukārt pa dziļām meža takām izvadīs eksperimentālā folka grupa “Das Sonntags Legion”.

“Zundas sādžas” svētkos piedalīsies arī ārvalstu viesi – teātra trupas “United Sorry” un “Theater im Bahnhof” no Austrijas, aicinot ikvienu svinēt dzīves, mīlestības un nāves valdzinošo sākumu un beigas koncertizrādē “No, Nothing!”. Mākslinieku izveidotā grupa “Die Liebe, ihr Tod un sein Lebensberater” skatīsies acīs bailēm un kārdinājumiem, kas saistās ar nāvi, un ar patiesu dzirksteli acīs svinēs dzīvi tās patiesā priekā un skaistumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+