×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
27. augusts, 2013
Drukāt

“Baltajā Naktī” notiks teātra mākslas projekts “Atmiņas tumsā”

foto - publicitātesfoto - publicitātes

7. septembrī mūsdienu kultūras foruma “Baltā Nakts” ietvaros Dirty Deal Teatro no pulksten 14 līdz pat pusnaktij apmeklētājiem būs iespēja būt par spēles “Atmiņas tumsā” dalībniekiem, dodoties priekšmetiskās pasaules iedvesmotā asociatīvā ceļojumā. Ieeja bez maksas.

Spēle “Atmiņas tumsā” ir režisora un scenogrāfa Reiņa Suhanova un režisora Jāņa Znotiņa kopdarbs. Spēle sastāv no divām daļām, no kurām pirmā norisināsies ārpusē pie teātra un tajā uzsvars tiks likts uz priekšmetu dabas atklāšanu. Pirmā spēles daļa apmeklētājiem būs pieejama no pulksten diviem dienā līdz pusnaktij. Otrā spēles daļa norisināsies teātra iekšienē, un šajā spēles daļā tās dalībnieki pievērsīsies individuālai un intīmai savu personisko atmiņu atdzīvināšanai, ierosmi gūstot no priekšmetiskās pasaules ap viņiem. Otrā spēles daļa norisināsies katru pusstundu sākot no pulksten astoņiem vakarā līdz pusnaktij. To vadīs jaunie aktieri Ance Muižniece, Jurģis Spulenieks un Uldis Siliņš.

“Atmiņas tumsā” ir teātra mākslas projekts, kurš radies Dirty Deal Teatro organizētajā radošajā darbnīcā jaunajiem teātra profesionāļiem somu mākslinieka un spēļu meistara Pekko Koskinena vadībā.

Ar spēli “Atmiņas tumsā” tiek iesākta jaunā Dirty Deal Teatro 2013./2014. gada teātra sezona, septembrī skatītājiem piedāvājot redzēt gan Spēlmaņu nakts balvai nominētās izrādes “Stundas” un ‘Nacionālais attīstības plāns”, gan izrādi “Kā saule gadījās”, kas ir izrāde ar pasakām un cepumu cepšanu bērniem vecumā no trīs līdz sešiem gadiem par pasaules, cilvēka un zvaigžņu noslēpumiem. Tāpat septembrī pēdējo reizi sezonā ir skatāma muzikālā izrāde-pārgājiens “Mārupīte”, romantiska igauņu komēdija “Labākais cilvēks Tahkurannā”, ceļojumu uz triju cilvēku bērnības tumšākajiem nostūriem “Porcelāna dūmi”, versiju par Latvijas laukiem un latviešiem tagad – “Kartupeļēdāji” un siltu vakarēšanu kopā ar Ezīti, Lācēnu un viesaktieri Zaķa lomā izrādē “Sen jau tā vajadzēja, Zaķi”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+