Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
11. aprīlis, 2012
Drukāt

Baltas Lieldienas Mežaparkā


rigai09_ajaunbelzere_16

Svētdien pēc ģimeniskām olu kaujām tie, kuri, neraugoties uz puteni, vēlējās piedzīvot kārtīgu Lieldienu jampadraci, varēja doties uz Mežaparku. Tur SIA “Rīgas meži” bija parūpējušies, lai arī rīdzinieki varētu pavasarīgos svētkus baudīt brīvā dabā tautisko tradīciju garā – ar dziesmām, dejām, šūpošanos un olu ripināšanu. 


 

Tā kā sniga, cilvēku svētdien Mežaparkā nebija tik daudz kā parasti brīvdienās, kad celiņš no pilsētas uz Mežaparka estrādes pusi atgādina gājēju ielu Vecrīgā, taču tik, cik kārtīgās kāzās, ļaužu bija un pie šūpošanās, olu krāsošanas un būrīšu gatavošanas tika visi, kas to gribēja.

Svētdien Mežaparkā skanēja Lieldienu ticējumi, dziesmas, klaudzēja āmuri, bet pāri visam lidinājās kāpostu un desiņu smarža no virtuves, kurā varēja nobaudīt arī Lieldienu siltalu.

Koncerta otrajā daļā ar krievu tautasdziesmām tika ieskandētas arī pareizticīgo Lieldienas.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.2
Alūksne +2.0
Daugavpils +3.5
Saldus +2.7
Liepāja +2.7
Jelgava +3.8
Ventspils +3.7
Limbaži +2
Madona +3.0
Rēzekne +2.9
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+