×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
6. jūnijs, 2017
Drukāt

“Baltās zeķbikses” atgriežas: “silda” mītu par Baltijas valstu snaiperēm (16)

1. Viltus ziņa. Baltijas valstu snaiperes un citi algotņi uzbrūk Donbasam

1no3
dasha

Dramatiski virsraksti aprīlī parādījās daudzos Krievijas interneta portālos. Ziņas autors – Luhanskas “tautas republikas” tautas milicijas oficiālais pārstāvis apakšpulkvedis Andrejs Moročko, kurš 9. aprīlī notikušajā preses konferencē paziņoja sekojošo: “Mūsu izlūkdienesti turpina fiksēt ārzemju algotņu, to skaitā snaiperu grupu, aktivizāciju uz abu pušu saskares līnijas. Lielākā daļa snaiperu nākot no Polijas un Baltijas valstīm.”

Paldies! Jūsu jautājums/ziņojums ir saņemts.
 1. Viltus ziņa. Baltijas valstu snaiperes un citi algotņi uzbrūk Donbasam
 2. Izcelsme un izplatība
 3. Atmaskojums 

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Надо быть реалистами всё таки. Нельзя утверждать наверняка, что таких фактов нет совсем. Есть в зоне конфликта наёмники из балтийских стран? Увы, есть, такие факты зафиксированы. Есть среди них снайперы? Да, наверняка есть. Возможно, есть и женщины. Ничего необычно в этом, увы, нет.

  • Ko vāvuļo muļķības! Varbūt, ja nu tomēr, viena tante teica. Pierādīšanas nasta ir uz tevis. Kur ir kāds pierādījums? Ja tu apgalvo, ka varbūt eksistē kentauri, tad lūdzu arī pierādi to. Man nav jāpierāda, ka kentauri neeksistē.

 2. Trakaakais, ka mees zinaam, ka tie ir meli, bet to vajadzeetu nodot atpakalj atmaskotu “Luhanskas tautas republikas” iedziivotaajiem!

 3. par Krievu BUK feikot var, par snaiperiem un Baltijas ?

 4. Pirmo Čečenijas karu arī uzvarēja Baltijas snaiperes. Kāds nodzēries krievu virsnieks pat atpazina vienu kritušo snaiperi pēc ķermeņa apakšdaļas apmatojuma, teicās, ka pirms daudziem gadiem esot šamējo drāzis Baltijas kurortā.

 5. okupant, baidies! Atbildēt

  Krievu okupanti un krievu nacisti baidās – viņi atceras 1920.gadu, kad Latvijas armija sakāva Krievijas armiju. Arī latviešu leģionāri 1943.-1945. kārtīgi iedeva krievu karavīriem pa purnu. Un latviešu nacionālie partizāni no 1945.-1956. labi karoja pret krievu okupantiem.

 6. Vajag nevis “atmaskot” , bet visādi uzturēt šo mītu. Lai baidās jau laicīgi. Lai baidās no katra krūmu zara sakustēšanās.

 7. Baltijas valstu snaiperēm ir ne tikai zeķu bikses, bet arī tautas tērpi mugurā.

 8. Viens no mūsu nākotnes aizsardzības pilāriem būs negantās baltās zeķubikses!:)

 9. daudz nopietnāk nekā domājat Atbildēt

  latvijas baltās apenītes

 10. Snaipere lakotos nagos un ar suni 🙂
  Putina sekretāre tā ir.

Draugiem Facebook Twitter Google+