Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

“Baltcom” iegulda 7 miljonus konkurences cīņā ar 5G0


“Baltcom” logo
“Baltcom” logo
Foto – Ieva Lūka/LETA

Telekomunikāciju uzņēmums “Baltcom” ieguldījis 6,87 miljonus eiro infrastruktūras uzlabošanā.

Par šo summu četru gadu laikā modernizēti agregācijas un interneta tīkli, palielināta tīkla kapacitāte un nodrošināts lejupielādes ātrums līdz gigabaitam sekundē.

“5G laikmetā cīņa par labākā interneta piedāvājumu ir ļoti sīva. Tādēļ pirms laika pieņēmām biznesa lēmumu arvien uzlabot pakalpojumu esošajiem klientiem – ja internets ir stabils un ātrs, nevienam nerodas vēlme meklēt citu piegādātāju,” uzsver “Baltcom” izpilddirektors un valdes loceklis Dmitrijs Ņikitins.

Uzņēmuma vadītājs norāda, ka, uzsākot modernizāciju, identificētas galvenās problēmas – tīkla kapacitātes trūkums un rūteri ar nepietiekamu jaudu. ”Neatkarīgi no pārklājuma, izšķirīgi svarīga ir infrastruktūra, lai patērētājs saņemtu to jaudas apjomu, kas tiek minēts reklāmās. Ja pārklājums ir kvalitatīvs, bet izmantotā rūtera jauda nav pietiekama, lietotājs nevarēs pilnvērtīgi izmantot interneta pieslēgumu,” skaidro D. Ņikitins.

Lai pārliecinātos, ka lietotāja ierīces tehniski spēj nodrošināt datu pārraidi vēlamajā 1 GB/s ātrumā, uzņēmums klientiem piedāvā atbilstošus rūterus (maršrutētājus) ar speciāli “Baltcom” vairāku gadu garumā izstrādātu programmatūru, ņemot vērā Latvijas tirgus un “Baltcom” tīkla specifiku.

Uzzioņa:

Saistītie raksti

SIA “Baltcom” darbojas no 1991. gada un ir viens no vadošajiem elektronisko sakaru uzņēmumiem Latvijā. Līdz ar internetu un interaktīvo televīziju “Baltcom” piedāvā arī digitālo un OPEN televīziju ar mobilo internetu, kas darbojas jebkurā vietā Latvijā, kā arī elektrību un telefoniju.

“Baltcom” pakalpojumus lieto vairāk nekā 100 000 mājsaimniecības. “Baltcom” īpašnieks ir Luksemburgā reģistrētais uzņēmums “RPAX One S.A.”.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Tiešraide. LMT Tehnoloģiju diena 2019
Tiešraide 7 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“SEB bankā” darbu sācis virtuālais klientu konsultants
7 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
Uzticības zaudēšanas dēļ no amata atbrīvo “Enefit” valdes priekšsēdētāju Betheru
7 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
“Tā nav ticība, bet apmātība!” Speciālisti par šausmīgo gadījumu Jelgavā, kad mira māte un bērns 1
1 stunda
ML
Māra Libeka
Latvijā
Kariņš izdod rezolūciju Viņķelei
39 minūtes
LE
LETA
Dabā
Saglabāsies neliels sals: laika prognoze sestdienai
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
Sākas kamaniņu sezona – Dārznieks izcīna otro vietu Nāciju kausā
17 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Dainis Lemešonoks: Nepieciešamība apvienot farmācijas “milžus”. Vai Kariņam būs dūša?
1 stunda