Tehnoloģijas

“Baltcom” laidis klajā jaunu televīzijas pakalpojumu “Open”2

Publicitātes foti

Telekomunikāciju uzņēmums “Baltcom” klientiem piedāvā jaunu televīzijas pakalpojumu “Open”, aģentūru LETA informēja “Baltcom” komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Eva Eglīte.

“Open” televīziju būs iespējams skatīties, izmantojot jebkura sakaru pakalpojumu sniedzēja interneta savienojumu, tostarp arī mobilo operatoru nodrošināto 4G internetu. Interaktīvā televīzija būs pieejama arī ārpus “Baltcom” tīkla pārklājuma. Tādējādi jaunais risinājums būs pieejams arī tiem iedzīvotājiem, kuriem piekļuve “Baltcom” interaktīvās televīzijas pakalpojumiem līdz šim bija apgrūtināta tehnoloģisko ierobežojumu dēļ.

“Baltcom” valdes priekšsēdētājs Nikolā Buasēns atzīmēja, ka pērn “Baltcom” prezentēja Baltijā interaktīvās televīzijas platformu “Interaktīvā TV 3.0”, par kuru aizvadītā gada laikā klientu interese bija liela. “Neskatoties uz to, nereti saskārāmies ar situāciju, ka tehnoloģisku iemeslu dēļ nevaram nodrošināt inovatīvā pakalpojuma pieejamību virknē Latvijas reģionu. Attiecīgi uz pieprasītā pakalpojuma bāzes esam izstrādājuši arī jauno “over the top media service” jeb OTT produktu “Open” televīziju, kas turpmāk būs pieejama ikvienam lietotājam visā Latvijā,” skaidroja Buasēns.

“Open” lietotāji varēs skatīties 38 īpaši atlasītus televīzijas kanālus gan tiešraidē, gan arhīvā, to skaitā visus mediju grupas “All Media Baltic” kanālus kā TV3, LNT, TV6, “Kanāls 2” un 3+, kā arī filmas un seriālus no katalogiem. “Open” televīzijā būs pieejamas visas “Interaktīvās TV 3.0” funkcijas.

Buasēns norādīja, ka televīzijas skatītājs vairs nav piesaistīts konkrētai adresei, jo “Open” televīziju lietotājs var ņemt līdzi visur. “Klients televīziju varēs izmantot pat īslaicīgos ceļojumos Eiropas Savienībā (ES) ar jebkuru interneta savienojumu, kura IP adrese reģistrēta ES. Vienīgie priekšnosacījumi pakalpojuma kvalitatīvai darbībai ir stabils interneta pieslēgums un televizors,” uzsvēra “Baltcom” valdes priekšsēdētājs.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka “Baltcom” 2016.gadā strādāja ar 17,59 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,17% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi samazinājās par 70,65% un bija 4,652 miljoni eiro. Kompānijas 2017.gada finanšu rezultāti vēl nav publiskoti.

“Baltcom” reģistrēts 1991.gada maijā, un tā pamatkapitāls ir 30,811 miljoni eiro.

Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Luksemburgā reģistrētā “Rpax one S.A.”.

LA.lv