×
Mobilā versija
+13.9°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
22. janvāris, 2016
Drukāt

“Baltic Agro” nostiprinās Vidzemē

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

20. janvārī Gulbenes novada Beļavas pagasta Svelberģī Latvijas lauksaimniekiem labi zināmais uzņēmums SIA “Baltic Agro” atklāja jaunu servisa centru.

Līdzās veikalam, plašajiem angāriem, kur glabājas minerālmēslojuma, augu aizsardzības līdzekļu, lopbarības, konservantu un dažādu sēklu rezerves, tagad šā uzņēmuma Vidzemes klientiem būs pieejami arī graudu elevatori ar 15 tūkstošu tonnu ietilpību, kā arī graudu kaltes ar pieņemšanas jaudu 300 tonnas stundā un kaltēšanas jaudu – 75 tonnas stundā.

Līdz šim SIA “Baltic Agro” pakalpojumi visvairāk bija pieejami Kurzemes reģiona lauksaimniekiem, jo uzņēmuma veikali atrodas gan Ventspilī un Grobiņā, gan Kuldīgā, savukārt Saldū darbojas servisa centrs. Pēdējo gadu laikā klāt nākuši Stendes un Liepājas elevatori. Abi uzņēmumi nodrošina Kurzemē izaudzēto graudu, rapša un pupu pieņemšanu, kā arī glabāšanu. Liepājas elevatorā uzstādīta arī eļļas spiešanas iekārta, kuras blakusprodukti tiek novirzīti lopbarības ražošanai.

SIA “Baltic Agro” mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālists Egils Sviķis pastāstīja, ka Gulbenes servisa, graudu pirmapstrādes un uzglabāšanas centrs neesot pats lielākais, taču modernākais gan. Jau 2015. gada rudenī testa režīmā to varēja izmēģināt vairāk nekā 90 zemnieku saimniecības. Uzņēmuma klientu loks esot gana plašs un ar tendenci pieaugt, tāpēc aizvien jādomā par jaunām investīcijām uzņēmuma attīstībā. Jaunā servisa centra tapšanā esot ieguldīti 3,2 miljoni eiro, radītas deviņas jaunas darba vietas. Lai klientiem nodrošinātu ātrāku informācijas, konsultāciju un pakalpojumu pieejamību, esot papildinātas reģionālo tirdzniecības menedžeru rindas – jauno sezonu sāks jau 14 tirdzniecības pārstāvji visā Latvijā. Latgales klientu ērtībām jau 2014. gadā tika atvērta jauna tirdzniecības vieta Aglonā. SIA “Baltic Agro” ir Dānijas lauksaimniecības kooperatīva “Danish Agro” meitas uzņēmums, kas Latvijā šogad iesācis savu 22. sezonu. Starptautiskā sadarbība ļauj izmantot uzkrāto praktisko pieredzi, piedāvāt plašas iespējas minerālmēslu, sēklu un graudu iepirkumu, kā arī konsultāciju jomā, nodrošinot konkurētspējīgus noteikumus klientiem Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+