Mobilā versija
+10.4°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Pirmdiena, 27. marts, 2017
7. maijs, 2015
Drukāt

“Baltic Taxi” maina nosaukumu pret “Baltijas Taksometrs”; “Baltic Taxi” zīmols pārdots

Foto: LETAFoto: LETA

Taksometru kompānija “Baltic Taxi” mainījusi nosaukumu pret “Baltijas Taksometrs”, liecina datubāzes “Lursoft” informācija.

Izmaiņas Komercreģistrā iegrāmatotas trešdien, 6.maijā.

“Baltijas Taksometra” komunikācijas konsultants Juris Pētersons pastāstīja, ka “Baltic Taxi” kompānijas un zīmola īpašnieki šā gada februārī lūdza ierosināt tiesiskās aizsardzības procesu (TAP), lai stiprinātu savu spēju pildīt uzņemtās saistības finansiālu apsvērumu dēļ, un pašlaik tiek strādāts pie TAP plāna.

Vienlaikus uzņēmums nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu saistību izpildi pret kreditoriem, viena no kurām ir aktīva – “Baltic Taxi” zīmola – pārdošana. “Zīmolam tika veikts neatkarīgs novērtējums un tas pārdots par tirgus cenu. Zīmolu iegādājās kompānija “Environment Solutions”,” skaidroja Pētersons, piebilstot, ka viens no darījumā nepieciešamiem soļiem ir juridiskās personas nosaukuma maiņa, kas veikts šonedēļ.

Pēc viņa teiktā, “Baltijas Taksometram” ar “Environment Solutions” ir noslēgts zīmola nomas un izmantošanas līgums, lai bez izmaiņām turpinātu nodrošināt taksometru pasažieru pārvadājumu pakalpojumus ar “Baltic Taxi” zīmolu arī turpmāk.

Jau rakstīts, ka 18.februārī Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesā ierosināta “Baltijas Taksometra” TAP lieta.

Kompānijas komunikācijas konsultante Ligita Brodiņa aģentūrai BNS norādīja, ka uzņēmums lūdzis ierosināt TAP, lai stiprinātu spēju pildīt uzņemtās saistības īslaicīgu finansiālu sarežģījumu dēļ.

Vienlaikus viņa uzsvēra, ka “Baltijas Taksometrs” ir stabils uzņēmums, veiksmīgi darbojas taksometru pakalpojumu tirgū un bez izmaiņām turpinās nodrošināt taksometru pakalpojumus. “Uzņēmuma darbs norit ierastajā režīmā un minētais process neietekmē un neietekmēs uzņēmuma darbu ar klientiem un sadarbības partneriem,” teica Brodiņa.

“Baltijas Taksometrs” dibināts 2003.gadā. Kompānija veic pasažieru pārvadājumus ar taksometriem Rīgā, Liepājā un Jūrmalā, kā arī Mārupes novada teritorijā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 522,2 tūkstoši eiro. Tas pieder uzņēmumiem “Liepājas autobusu parks” (68,12%), “JS Advisory” (29,15%), “Baltijas Aviācijas sistēmas” (1,91%) un Jānim Naglim (0,82%), liecina informācija datubāzē “Lursoft”.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (9)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+