Mobilā versija
Brīdinājums +2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
7. maijs, 2015
Drukāt

“Baltic Taxi” maina nosaukumu pret “Baltijas Taksometrs”; “Baltic Taxi” zīmols pārdots

Foto: LETAFoto: LETA

Taksometru kompānija “Baltic Taxi” mainījusi nosaukumu pret “Baltijas Taksometrs”, liecina datubāzes “Lursoft” informācija.

Izmaiņas Komercreģistrā iegrāmatotas trešdien, 6.maijā.

“Baltijas Taksometra” komunikācijas konsultants Juris Pētersons pastāstīja, ka “Baltic Taxi” kompānijas un zīmola īpašnieki šā gada februārī lūdza ierosināt tiesiskās aizsardzības procesu (TAP), lai stiprinātu savu spēju pildīt uzņemtās saistības finansiālu apsvērumu dēļ, un pašlaik tiek strādāts pie TAP plāna.

Vienlaikus uzņēmums nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu saistību izpildi pret kreditoriem, viena no kurām ir aktīva – “Baltic Taxi” zīmola – pārdošana. “Zīmolam tika veikts neatkarīgs novērtējums un tas pārdots par tirgus cenu. Zīmolu iegādājās kompānija “Environment Solutions”,” skaidroja Pētersons, piebilstot, ka viens no darījumā nepieciešamiem soļiem ir juridiskās personas nosaukuma maiņa, kas veikts šonedēļ.

Pēc viņa teiktā, “Baltijas Taksometram” ar “Environment Solutions” ir noslēgts zīmola nomas un izmantošanas līgums, lai bez izmaiņām turpinātu nodrošināt taksometru pasažieru pārvadājumu pakalpojumus ar “Baltic Taxi” zīmolu arī turpmāk.

Jau rakstīts, ka 18.februārī Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesā ierosināta “Baltijas Taksometra” TAP lieta.

Kompānijas komunikācijas konsultante Ligita Brodiņa aģentūrai BNS norādīja, ka uzņēmums lūdzis ierosināt TAP, lai stiprinātu spēju pildīt uzņemtās saistības īslaicīgu finansiālu sarežģījumu dēļ.

Vienlaikus viņa uzsvēra, ka “Baltijas Taksometrs” ir stabils uzņēmums, veiksmīgi darbojas taksometru pakalpojumu tirgū un bez izmaiņām turpinās nodrošināt taksometru pakalpojumus. “Uzņēmuma darbs norit ierastajā režīmā un minētais process neietekmē un neietekmēs uzņēmuma darbu ar klientiem un sadarbības partneriem,” teica Brodiņa.

“Baltijas Taksometrs” dibināts 2003.gadā. Kompānija veic pasažieru pārvadājumus ar taksometriem Rīgā, Liepājā un Jūrmalā, kā arī Mārupes novada teritorijā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 522,2 tūkstoši eiro. Tas pieder uzņēmumiem “Liepājas autobusu parks” (68,12%), “JS Advisory” (29,15%), “Baltijas Aviācijas sistēmas” (1,91%) un Jānim Naglim (0,82%), liecina informācija datubāzē “Lursoft”.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+