Mobilā versija
Brīdinājums -1.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
8. aprīlis, 2014
Drukāt

“Balticovo” sāks ražot pankūkas un omletes; investīcijas – 1,2 miljoni eiro

LETALETA

Latvijā lielākais olu un to produktu ražotājs “Balticovo” plāno iegādāties jaunas iekārtas pankūku un omlešu ražošanai, pastāstīja kompānijas valdes priekšsēdētājs Arnis Veinbergs.

Pēc viņa teiktā, līdz ar jauno ražošanas iekārtu uzstādīšanu uzņēmums plāno ražot gan pankūkas, gan omletes, kuras tiks pārdotas visos Eiropas Savienības tirgos, tostarp Latvijā. “Jauno pankūku un omletes ražošanas līniju iepirkums atbilst mūsu definētajai nākotnes stratēģijai attiecībā uz pievienotās vērtības produktu ražošanas attīstību,” aģentūrai teica Veinbergs.

Informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā liecina, ka uzņēmums plāno iegādāties vertikālo pulvera kalti par 600 tūkstošiem eiro un automātisko omlešu un pankūku cepšanas līniju par 600 tūkstošiem eiro. Iekārtas plānots uzstādīt līdz 2015.gada 1.oktobrim.

Savukārt pretendenti iepirkuma konkursā aicināti pieteikties līdz 23.aprīlim.

1992.gadā dibinātā uzņēmuma “Balticovo” pamatkapitāls ir 3,098 miljoni latu (4,41 miljoni eiro). Uzņēmuma lielākais īpašnieks ir BCO, kam pieder 95,42% akciju, bet pārējās akcijas pieder vairākām privātpersonām. “Balticovo” pamatdarbība ir vistu olu, olu pulvera, olu šķidrās masas, vārītu vistu olu bez čaumalas, vārītu kapātu olu ražošana un realizācija.

2012.gadā “Balticovo” strādāja ar 34,242 miljonu latu (48,72 miljoni eiro) apgrozījumu, kas ir par 46,8% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga vairākkārt, sasniedzot 6,524 miljonus latu (9,28 miljonus eiro).

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+