Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
8. aprīlis, 2014
Drukāt

“Balticovo” sāks ražot pankūkas un omletes; investīcijas – 1,2 miljoni eiro

LETALETA

Latvijā lielākais olu un to produktu ražotājs “Balticovo” plāno iegādāties jaunas iekārtas pankūku un omlešu ražošanai, pastāstīja kompānijas valdes priekšsēdētājs Arnis Veinbergs.

Pēc viņa teiktā, līdz ar jauno ražošanas iekārtu uzstādīšanu uzņēmums plāno ražot gan pankūkas, gan omletes, kuras tiks pārdotas visos Eiropas Savienības tirgos, tostarp Latvijā. “Jauno pankūku un omletes ražošanas līniju iepirkums atbilst mūsu definētajai nākotnes stratēģijai attiecībā uz pievienotās vērtības produktu ražošanas attīstību,” aģentūrai teica Veinbergs.

Informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā liecina, ka uzņēmums plāno iegādāties vertikālo pulvera kalti par 600 tūkstošiem eiro un automātisko omlešu un pankūku cepšanas līniju par 600 tūkstošiem eiro. Iekārtas plānots uzstādīt līdz 2015.gada 1.oktobrim.

Savukārt pretendenti iepirkuma konkursā aicināti pieteikties līdz 23.aprīlim.

1992.gadā dibinātā uzņēmuma “Balticovo” pamatkapitāls ir 3,098 miljoni latu (4,41 miljoni eiro). Uzņēmuma lielākais īpašnieks ir BCO, kam pieder 95,42% akciju, bet pārējās akcijas pieder vairākām privātpersonām. “Balticovo” pamatdarbība ir vistu olu, olu pulvera, olu šķidrās masas, vārītu vistu olu bez čaumalas, vārītu kapātu olu ražošana un realizācija.

2012.gadā “Balticovo” strādāja ar 34,242 miljonu latu (48,72 miljoni eiro) apgrozījumu, kas ir par 46,8% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga vairākkārt, sasniedzot 6,524 miljonus latu (9,28 miljonus eiro).

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+