×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
17. septembris, 2013
Drukāt

BalticTAXI kļūst pieejamāks pasažieriem ar maziem bērniem

taksis2

No septembra seši BalticTAXI taksometri pieejami ar papildu aprīkojumu drošai bērnu pārvadāšanai, piedāvājot jaunu pakalpojumu – Safe Baby. Sešos BalticTAXI taksometros pastāvīgi būs pieejami bērnu drošības sēdeklīši visām vecuma grupām gan zīdaiņiem, gan jau lielākiem bērniem līdz 11 gadu vecumam, atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumu prasībām.

“Taksometri ar bērnu sēdeklīšiem bija pieejami arī līdz šim, tomēr tos nācās gaidīt nedaudz ilgāk, jo bērnu sēdeklīši neietilpa taksometra ikdienas aprīkojumā. Līdz ar izsaukumu skaita un kopējā pieprasījuma palielināšanos pēc bērnu sēdeklīšiem, lēmums par Safe Baby taksometru ieviešanu bija loģisks. Tagad Safe Baby taksometri pie vismazākajiem pasažieriem dosies taisnā ceļā pēc izsaukuma saņemšanas, būtiski samazinot klienta gaidīšanas laiku. Turklāt Safe Baby pakalpojuma izmantošana neradīs klientiem papildu izmaksas,” atzīst BalticTAXI Klientu apkalpošanas speciāliste Laura Barkāne.

“Šis pakalpojums būs noderīgs arī klientiem, kuri vēlas slēgt līgumu par regulāru bērnu nogādāšanu uz skolu vai bērnudārzu. Šādus pasūtījumus saņemam aizvien vairāk,” norāda BalticTAXI Korporatīvo klientu nodaļas vadītāja Arita Zvirgzdiņa.

Izvēloties bērna augumam, vecumam un svaram atbilstošu automašīnas sēdeklīti, tiek palielināta bērna drošība brauciena laikā. Safe Baby taksometrus apkalpos taksometru vadītāji, kuri bērniem uzstādīs nepieciešamā izmēra sēdeklīti un piesprādzēs to atbilstoši lietošanas noteikumiem, rūpēs par maksimālu drošību.

BalticTAXI Safe Baby taksometrus varēs atpazīt pēc īpašā Safe Baby marķējuma.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+