Mobilā versija
+2.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
23. augusts, 2014
Drukāt

Baltijas ceļam velta zibakciju Doma laukumā

Foto-LETAFoto-LETA

Doma laukumā notiek 1991.gada barikāžu muzeja organizētā Baltijas ceļa 25. gadadienai veltītā zibakcija, kuras laikā tika izveidota Baltijas valstu kontūra.

Šodien Vecrīgā, Doma laukumā, pie Latvijas Radio ēkas notikusī Baltijas ceļa 25.gadadienai veltītā zibakcija, kurā no cilvēkiem tika izveidota Baltijas valstu kontūra, neraisīja lielu sabiedrības interesi un nebija plaši apmeklēta, novēroja aģentūra LETA.

Pāris minūšu laikā zibakcijas dalībnieki, tostarp vidusskolēni un Saeimas deputāti, sastājās Baltijas valstu kontūras formā un kādu brīdi stāvēja, ļaujot fotogrāfiem iemūžināt notikušo bildēs. Pēc tam dalībnieki izklīda.

Interesi par notiekošo izrādīja vien pāris ārzemju tūristi, kuri apstājās, lai apskatītu zibakciju dalībnieku darbības.

Jau ziņots, ka akciju organizēja 1991.gada barikāžu biedrība sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu projektā “Vienotas 20.gs. vēstures izpratnes veicināšana”. Pasākuma mērķis bija, iesaistot jauniešus, veicināt izpratni par attēloto notikumu nozīmīgumu un norisi, mudinot saprast dažādu nacionālo minoritāšu lomu šajos pasākumos, un stiprināt sabiedrības integrāciju uz vienotas vēsturiskas izpratnes bāzes.

Pievienot komentāru

Darba ņēmējus gaida vairākas būtiskas izmaiņas (1)Labklājības ministrija plāno jaunus grozījumus Darba likumā. Projekts pieteikts Valsts sekretāru sanāksmē, kas nozīmē, ka sākusies tā saskaņošana. Pēc tam tos skatīs
Dominēs nepieredzējuši prokuroriLietuvā un Igaunijā prokurorus atslogo no sīkajām zādzībām, bet Latvijā par to trūkst politiskas izšķiršanās
Draugiem Facebook Twitter Google+