Laukos
Bizness

“Baltijas dārzeņi” par 70 000 eiro pirks vagu frēzi un sējmašīnu0

Foto – LETA

Dārzeņu audzētāju kooperatīvā sabiedrība “Baltijas dārzeņi” par 70 000 eiro plāno iegādāties dārzeņu vagu veidošanas frēzi un dārzeņu sējmašīnu, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Tostarp “Baltijas dārzeņi” līdz 2018.gada 1.aprīlim ir iecerējuši iegādāties un uzstādīt dārzeņu vagu veidošanas frēzi par 50 000 eiro un līdz 30.aprīlim – dārzeņu sējmašīnu par 20 000 eiro.

Abu tehnoloģisko iekārtu piegādei un uzstādīšanai plānots piesaistīt finansējumu Eiropas Lauksaimniecības garantiju fonda Kopējā tirgus organizācijas pasākumā “Ražotāju organizāciju atzīšana, darbības programmu apstiprināšana un atbalsts augļu un dārzeņu sektorā”.

Konkursā par dārzeņu vagu veidošanas frēzes piegādi un uzstādīšanu pretendenti piedāvājumus var iesniegt līdz šā gada 12.februārim, bet konkursā par dārzeņu sējmašīnas piegādi un uzstādīšanu uzņēmums pieteikumus gaida dienu ilgāk – līdz 13.februārim.

Jau ziņots, ka 2016.gadā “Baltijas dārzeņi” strādāja ar 22,104 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās 4,8 reizes un sasniedza 147 022 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

“Baltijas dārzeņi” reģistrēti 2005.gadā Salaspils novada “Jaunbajāros”, sabiedrības valdes priekšsēdētājs ir Kaspars Brunovskis. Kooperatīvs apvieno 15 dārzeņu ražotājus, tajā iekļauti arī siltumnīcu uzņēmumi – SIA “Mārupes siltumnīcas”, SIA “Daugavkrasts”, zemnieku saimniecības “Ezerkauliņi”, “Kliģēni”, “Liepziedi”, SIA “Rītausma”, SIA “Bušas”.

LA.lv