×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
20. jūnijs, 2017
Drukāt

Baltijas “izmiršana” – Krievijas propagandas jājamzirdziņš (72)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

“Izmirstošā suga” – šādu nosaukumu reportāžai par Baltijas valstīm devis viens no lielākajiem Krievijas telekanāliem NTV. Galvenais uzsvars šoreiz ir tieši uz Latviju – Krievijas TV pēkšņi ļoti “satraukusi” demogrāfiskā situācija mūsu valstī. Tomēr reportāžas noskaņojums vairāk atgādina nevis līdzjūtību, bet ļaunu prieku.

“Šī ziņa kļuva par šoku visai valstij – latvieši drīz izzudīs kā nācija. Un tā nav nekāda Krievijas propagandas izdoma, par kuru te klaigā uz visiem stūriem, tie ir Starptautiskās migrācijas organizācijas dati,” aizrautīgi stāsta žurnālists Andrejs Hramcovs.

Ar pašiem datiem skatītāji gan netiek sīkāk iepazīstināti un vienīgais, kas tiek uzsvērts, – pēc simts gadiem tādu latviešu vairs nebūšot. Tālāk seko atkāpe, kurā redzami dokumentālie kadri no 70. – 80. gadu PSRS – priecīgi, bezrūpīgi cilvēki, fonā jautra mūzika, ko plūdeni nomaina skumjš meldiņš un kādas padomju laika rūpnīcas grausta aina. To turpina kāda Daugavpils iedzīvotāja stāsts par to, kā PSRS sabrukums sagrāvis viņa sapni strādāt tajā pašā rūpnīcā, kur kādreiz vecāki. Vēstījums skaidrs – padomju laikā viss bija lieliski, bet neatkarīgajā Latvijā viss ir bedrē, tāpēc visi brauc prom un bērnus arī nevar atļauties.

Ekrānuzņēmums no "NTV"Ekrānuzņēmums no "NTV"

Latvieši izmirst un Latvijas zeme aizaug – iebridis kādā pļavā, Krievijas skatītājiem aizrautīgi vēsta žurnālists Hramcovs.

“Pēc Latvijas rindā ir Lietuva – pēc iestāšanās Eiropas Savienībā no tās aizbraukuši vairāk nekā miljons cilvēku. Īpaši pēc tam, kad tika ieviests obligātais militārais dienests,” stāstu turpina NTV žurnālists. Nonākot pie Igaunijas, viņam gan nākas mainīt toņkārtu – te demogrāfiskās katastrofas tomēr neesot. “Bet ar labklājību tam nav nekāda sakara. Pēdējā gadā Igaunija pieņēmusi vairāk nekā tūkstoti bēgļu, pārsvarā no Sīrijas. Tas ļāvis uzlabot statistiku un ar optimismu skatīties nākotnē,” paziņo NTV. Kā pierādījums šim apgalvojumam tiek demonstrēts īss citāts no bijušās Igaunijas ārlietu ministres Kristīnas Ojulandas (“Mēs esam maza valsts, bet pie mums jau ir bēgļi”), kā arī kadri ar migrantiem kādā pilsētas parkā, lai gan apkārtējā ainava rada lielas šaubas, vai tā vispār ir Igaunija.

Atmaskojums

Demogrāfiskā statistika Latvijā, protams, nav iepriecinoša, un pie mums par to tiek runāts diezgan asos toņos. Atlasīt dramatiskākos citātus Krievijas TV nebija grūti. Manipulējot ar daļēji patiesiem faktiem un izteicieniem, žurnālists Hramcovs tomēr nav spējis atturēties arī no klajiem meliem.

Igaunijā nav ieradušies bēgļu tūkstoši ne no Sīrijas, ne citām islāma zemēm. Eiropas Savienības bēgļu pārvietošanas programmas ietvaros Igaunijai divu gadu laikā teorētiski būtu jāuzņem 523 cilvēki. Tomēr līdz šī gada aprīlim bija ieradušies vien 120 patvēruma meklētāji. Atbildīgās amatpersonas ziņo, ka vismaz 70 no viņiem jau pametuši Igauniju, lai dotos uz citām Eiropas Savienības valstīm. Ļoti iespējams, ka viņiem sekos arī pārējie. Šī tendence ir līdzīga arī Latvijā un Lietuvā, kas ir saprotams, jo Baltijas valstis nav bijušas imigrantu mērķis.

Migrācijai gan ir sava loma Igaunijas demogrāfiskajā statistikā, jo pērn uz dzīvi te pārcēlušās 14 822 personas, kas ir vairāk nekā aizbraukušo (13 792). Tomēr pārliecinoši lielākā daļa atbraucēju ir no kaimiņvalstīm, pirmkārt, Somijas (45%). Turklāt liela daļa no tiem ir Igaunijas pilsoņi, kas atgriežas dzimtenē. No valstīm, kas nav ES, visvairāk iebraucēju Igaunijā bijis no Ukrainas (11%) un Krievijas (10%).

Izcelsme un izplatība

Nelielajā reportāžā NTV pamanījusies apvienot pat vairākus Krievijas propagandas klasiskos stāstus – gan par Latviju kā “neizdevušos valsti”, gan par laimīgo dzīvi PSRS, gan par migrantiem, kas apdraud Eiropu. Stāstīt par citu valstu problēmām ir labs veids, kā novērst uzmanību pašiem no savām, tostarp no demogrāfiskajām. Andrejs Hramcovs jau labi apguvis šo “skolu”, un ar viņa ražojumiem bieži saistīti dažādi skandāli. Piemēram, Drošības policija savulaik norādīja, ka žurnālists mēģinājis rīkot provokācijas, gatavojot sižetu par 9. maija svinībām Rīgā. Viņš mēģinājis pierunāt savus paziņas iet pie pieminekļa Uzvaras laukumā ar Padomju Savienības atribūtiku, lai gan Latvijā to lietošana masu pasākumos ir aizliegta. Savukārt NTV reportāža no pagājušā gada Lāčplēša dienas svinībām bija pilna ar viltus ziņām. Piemēram, tika apgalvots, ka gājiena dalībnieki skandējuši saukli “Latviju latviešiem!” un vilktas paralēles ar nacistisko Vāciju. Tāpat apgalvots, ka šādi lāpu gājieni tiekot finansēti no valsts budžeta. “Valsts vara atzinusi uguns pielūgšanu, lāpu gājienus un saucienus “Latviju – latviešiem!” par oficiālo reliģiju,” sižetā apgalvo pieaicinātais “eksperts” Aleksandrs Gapoņenko. Patiesībā nekādi saukļi Lāčplēša dienas lāpu gājienā nav tikuši skandēti un arī valsts to nebija finansējusi.

Komunikācijas zinātņu doktors Mārtiņš Kaprāns, kurš Hramcova radošajām aktivitātēm NTV seko ilgāku laiku, viņa reportāžas nodēvējis par “smirdbumbām Latvijas virzienā”.

Sadarbībā ar

kkf

 

Paldies! Jūsu jautājums/ziņojums ir saņemts.

Pievienot komentāru

Komentāri (72)

 1. Baltijas valstis var labi iztikt bez Krievijas, bet Krievija nevar iztikt bez Baltijas valstīm.

 2. mūdzis regionālis Atbildēt

  Lai iegūtu šāda grausta attēlu,tālu nebija jāmeklē,tādu papilnam ir ceļā uz Pēterpili.Lūk tikai daži ģerevņu nosaukumi:Capeļka,Stroiķeļ,Konarino,Zapļusje,Žgļino,Rakoviči,Luga,Novoje Koļeno,Vaknulovo;visas bagātīgi latvāņu pārņemtas un pussabrukušas.Tur vairs nedzird ne suni rejam ne gaili dziedam.

 3. Pēc šitā var secināt, ka Latviešu masveida ekonomiskā emogrācija nenotiek.
  Un komplektā draudēšana ar iebraucēju masām.

  tā tas iznāk? Tas NENOTIEK, ja???

 4. Protams, ka nebūs! Jo valdība dara visu iespējamo, lai tā būtu! Gan badā mērdē, gan dažādas represijas taisa! Ar kroplo likumu palīdzibu!

 5. Tevi,idiot,sakarā ar svētkiem brīvsolī palaida,vai arī zāles vairs nelīdz?

 6. jā, rotšildmēslus un citas volstrītas mēslumutes likvidējot, arī asv valstelei parādās nesliktas cerības uz nākotni.

 7. Par ko brīnāmies ? Atbildēt

  Ienaidnieks vienmēr kāps uz sāpīgākās varžacs !
  .
  Varbūt valdībai beidzamais laiks ko darīt kremļa pieminēto faktu novēršanai, nevis slinki uzskatīt, ka valstij nekas vairāk nav jādara, kā tikai jāsacerē un jāiekasē [arvien augošie] nodokļi un jātaucē savu partijnieku un savas kabatas ?
  Vāvuļošana par kremļa propagandu vien stāvokli nelabos !
  Ar beletristiku masu mēdekļos ir par maz, vajag darbu !
  .
  Šoreiz, paši to negribot, kremļa trubadūri izdara pakalpojumu pie varas esošajiem Latvijā – parāda, birokrātu slēpto, reālo situāciju valstī.

 8. Крымваш и лугандония впридачу Atbildēt

  а я горжусь Россией спиздить 20 млрд рублей на “штурме рейхстага” кто ещё смагёт?

  • А тебе завидно поди!? Была бы у тебя такая возможность, ты бы не устоял.

 9. Крымваш и лугандония впридачу Atbildēt

  а главное рейхстаг сново успешно штурманули, теперь россияне заживут

  • Надо будет, и ещё раз разнесём в труху! Тебя спрашивать не будем.

   • Крымваш и лугандония впридачу Atbildēt

    Имперские лжецы жалуются, что с ними дружить не хотят, после того как они каждому “другу” стреляли в спину?
    Такова Россия страна победивших бандитов

    • А зачем с тобой дружить? Ты же только плеваться умеешь да обсирать. А сам ты не бандит?

 10. Jaunākās aptaujas rāda, ka 21% Krievijas jauniešu gatavojas pamest savu plaukstošo roģinu(LEVADI centrs) .

  • Вы бы за свою молодёжь переживали лучше. Сколько её осталось то? А к опросам Левада центра надо относится осторожно, со скепсисом.

   • Izlasi rakstiņu, tur tiek runāts par Krievijas žēlabām, ka Latvijā slikta dzīve! Kā var vienlaicīgi draudēt ar kodolieročiem un žēloties, ka iespējamajam upurim slikta dzīve? Nu saki atklāti, kas tev traucē Latvijā dzīvot? Parasti taču cilvēki bēg no briesmām. Gali neiet kopā!

    • А в Латвии жизнь хорошая? Правда, у всех? Или только у некоторых?! И кто тебе угрожает, да ещё ядерным урожием, а?! Мне ничто жить не мешает, а тебе? Ты то почему не бежишь?

     • Nebēgu, jo dzīvoju savā Dzimtenē, vienkārši nesaprotu tavu gaudošanu par slikto dzīvi Latvijā. Nu tu taču labi zini, ka cilvēks meklē, kur labāk, vienīgi atbrīvotāji cenšas visur ienest Krieviju. Ja tev šeit būtu slikti, tu nevaukškētu, bet sen būtu roģinā.

     • А такая простая мысль, что Латвия может быть и моей родиной тоже, вам в голову почему то не приходит!

     • Kaut kā neizskatās, ka Latvija varētu būt tava dzimtene. Varbūt vieta, kur tu piedzimi, bet tas arī viss. Tu taču pat valodu nemāki.

     • А с чего ты решил, что я не знаю латышского языка? Просто предпочитаю (назло вам) писать по русски.

 11. d e k o l o n i z ā c i j u ! Atbildēt

  Krievu imperiālisms izmirst.

  • Хрен тебе!

  • Menedžmenta konsults (PR eksperts) iesaka: Atbildēt

   (C)”“Izmirstošā suga” – šādu nosaukumu reportāžai par Baltijas valstīm devis viens no lielākajiem Krievijas telekanāliem NTV. Galvenais uzsvars šoreiz ir tieši uz Latviju – Krievijas TV pēkšņi ļoti “satraukusi” demogrāfiskā situācija mūsu valstī. Tomēr reportāžas noskaņojums vairāk atgādina nevis līdzjūtību, bet ļaunu prieku.”

   Kā var būt ‘prieks’ par to, ka pašu suga izmirst Pribaltijā.
   Kaut kāds sviests, vai patiešs idiotisms?
   Slikti brobogandisti gan . . . pārsvinējušies Jāņos, vai kas.
   Laikam šiem tomēr derētu uztrennēt jaunus (izglītotākus un tēmējošākus) partorgus pirms sistema sabrūk pilnīgi!
   Putniņ, vai tu klausies / lasi?
   Pirms nav par vēlu 🙂

 12. Hramcova rakstā ir viena nepilnība- Ja aizbrauc latvieši, kāpēc neaizbrauc krievi? Ja krieviem šeit tik smaga dzīve, kāpēc viņi nebēg uz savu roģinu? Tur taču ir laimes zeme, visiem darbs, pensijas augstas, ceļi teicamā stāvoklī, nozziedzība izskausta, visi apmierināti. Ja es būtu krievs, ne dienu nepaliktu dzīvot tādā nelaimju zemē, projām, ātrāk projām uz sapņu zemi- Krieviju! Kas traucē???

  • Jaunie krievi aizbrauc, paliek vecie iesērējušie kraķi. Krievi vispār aizbrauktu ātrāk, ja latvieši neļautu viņiem, pēc vecā paraduma, uzspiest sev runāšanu “kungu” valodā.

   • Un kas ir tie līksmotāji 9 maijā pie Pārdaugavas ..? Paskaiti taču fotogrāfijas vaboļu lentīšu nesētājus, cik tur ir veco cilvēku, cik jauniešu?

 13. Ja kādam rusofobam IQ cipari neļauj apjēgt, tad pateikšu priekšā, ka starp krieviski runājošajiem un krieviem nav liekama vienādības zīmē. Smaids parādās sejā, kad dzirdu, ka kāds runā par tiem šaušalīgi biedējošajiem laikiem, kuros visiem visa kā bija gana, cilvēkiem bija darbs un dzīvoja tie mierā un saticībā. Atceros tos kā labākos laikus, kuros bija iespēja dzīvot… Es esmu patriote, bet kāda jēga mums no tās pseidoneatkarības!? Neatkarība no kā ? – no ražošanas, no lauksaimniecības, no plaukstošas un labklājīgas nākotnes? – neatkarība no darba un ienākumiem? Vai tā ir tā neatkarība, ko gribējām? Bet tieši tādu pseidoneatkarību mums iedevusi ES un AVS, kas mums diktē KAD, KUR, CIK un AR KO. Savā laikā Latvija bija viena no plaukstošākajām un attīstītākajām valstīm savienībā, bet redz kur mūs novedusi šī pseidoneatkarība. Un pati tauta vien vainīga, ka balso jau vairāk kā 25 gadus par tiem murmuļiem, kas to vien dara kā izzog valsti. Lūk arī iemesls, kāpēc visi no šejienes bēg prom un tam nav nekāda sakara ne ar krieviem, ne ar krievvalodīgajiem, kas dzīvo mums līdzās. Tādi paši normāli cilvēki un reizēm krietni vien jēdzīgāki kā dažs labs latvietis.

  • Žēl , ka nav laika mašīnas , kurā iesēdināt tevi un ģimeni un ļaut pabaudīt labos laikus .Bet visā košumā -ar tā laika drēbēm , sadzīvi, TV programmu, veco Žiguli un nekādā gadījumā neceļot. Cik ilgi izturētu? Par jauno paaudzi pat nejautāju.

   • Pat veco žiguli bija rindā jāgaida gadi 10 vai varāk un to varēja nopirkt tikai fabrikās strādājošie. Un Zeltene droši vien atkal ir no laukiem, kur cūku ferma blakus, kur varēja gaļu nopirkt. Lauciniekiem, kuri slavina padomju laikus ,. nesaprast kā Rīgā dzīvoja, ka plauktos tai plaukstošajā Latvijā bija tikai piens un maize un milti. Viss plaukums , gan vēderā bāžamais , gan telpās liekamais tikai aizsūtīts uz Krieviju.

  • Tu melo kā īsta urlene. Pat masu slepkava Staļins krievnacistiem tagad nebija nekāds sliktais.

  • Piekritu, man ari ’80-jos lidz sabrukumam (valdibas patvalai,izzagsanai,prihvatizacijai) bija labs darbs ,neka netruka biju laimigs. 3A visiem prieksa.

  • Nu kas tik te neatklājas: “Savā laikā Latvija bija viena no plaukstošākajām un attīstītākajām valstīm savienībā… “. Tik primitīva laikam var būt tikai Krievijas propaganda. Vēl aizmirsi pieminēt, ka Latvija bija pilnīgi neatkarīga no Maskavas, bija Latvijas pilsoņi ar Latvijas pasēm, Latvija bija pārstāvēta starptautiskajās organizācijās un, ka daudzas valstis bija šādu Latviju atzinušas de jure.

 14. Ja no Latvijas aizbrauktu bariņš,šeit vaidošo un ņerkstošo jampampiņu,Valstij būtu tikai labāk.
  Vienalga no visiem šiem juriem,sos un anitām nekāda labuma,tikai lieka smirdoņa.

 15. Krievija labāk varētu paskatīties uz saviem aizbraucējiem.Pasaulē nav tik daudz aizbraukušo latviešu, kā ir aizbraukušo krievu. Gan Amerika pilna, gan Eiropa. Jājautā kāpēc pilna Eiropa pielīdusi ar krieviem, ja jau Krievijā ir tik bezgala labi? Un nav skaidrs kā viņi te tiek iekšā, ja pat Eiropas Savienības iedzīvotājiem ir pagrūti tā uzreiz pārvākties. A krievi te pilns , ar visām ģimenēm. Vispirms atbrauc jaunie, saražo bērnus uz Eiropas pabalstiem (vai Krievijā bērnu pabalsti vispār ir?), pēc tam atvelk arī visus savu večus. Es te dzīvodama , latviešu valodu uz ielas nedzirdu , bet nav bijusi diena, kad izejot no mājas , nedzirdētu krievu valodu. Vīnē 1% no visiem iedzīvotājiem ir krievi un no Krievijas izbraukušie, ebreji, čečeni (kas te taisa uzlidojumus bankām un savstarpējos kautiņus ar nažiem). Un no kurienes vinī savilkušies arī nav skaidrs. No sliktās Baltijas noteikti ne, varbūt kāds. Nezinu te tādus. No Maskavas, Pēterburgas arī ne, tur jau laikam tāpat labi. Zinu , ka no Sibīrijas brauc, gan jau ka arī no pārējās labklājībā grimstošās Krievijas. Ceru, ka viņu ziņu pienesēji nodos manu komentāru.

 16. Krievijā aktīvi apspriež arī to,ka viņi vairs nesūta savas kravas caur mūsu ostām. 3-4 mēnešos,no vairāk,kā 1 000 000 paarkrautajām tonnām,cipars ir sarucis uz 300 000-400 000 tonnām! Bet par to pie mums nez kāpēc neraksta,ir iedots rīkojums klusēt!
  Un cik strādnieki ir jau pazaudējuši darbu? Un cik vēl pazaudēs? Prognozē,ka vismaz 20 000 pazaudēs darbu..
  Tie būs vēl 20 000 aizbraucēji?

 17. Visiem – Vēl un vēlreiz – Brauc prom ne jau no Latvijas. Brauc prom no Padomju Latvijas, kura šeit palika pēc piecdesmit gadu ilgas ušakovu/ameriku plosīšanās. Kāpēc nebrauca prom no Padomju Latvijas? Es domāju, uz šo retorisko jautājumu nav pat jāatbild. Kā jūs domājat, cik cilvēku būtu palikuši Latvijā, ja pēc kara tā nebūtu padarīta par cietumu ar slēgtām robežām? Varu pateikt priekšā – līdz Berlīnes mūra uzcelšanai no DDR aizbrauca 3,5 miljoni cilvēku ( ap 20% no Austrumvācijas iedzīvotāju skaita), un Ulbrichts sajuta, ka pašam būs jāskraida ar ķerru, lai uzceltu komunismu. Šāda perspektīva viņu, kā jau īstenu komunistu-parazītu neapmierināja, un viņš izmantoja vienīgo komunistiem zināmo līdzekli – aizliegt. Taču arī pēc sienas uzcelšanas bija vēl 5000 mēģinājumu, sekmīgu un nesekmīgu, aizbēgt no VDR, kuru laikā tika nogalināti tuvu pie divsimt cilvēkiem. Un tas vēl nav viss. PĒC sienas nojaukšanas un Vācijas apvienošanās no 1991. gada līdz 2015. gadam no Austrumvācijas 18 miljoniem iedzīvotāju ir palikuši 16 miljoni. No kādas sliktās valdības ir aizbraukuši šie vācieši? Protams, ne no kādas, jo valdība Vācijā visur viena. Viņi aizbrauca no piecdesmit gadus degradētās DDR, kuru labāku 25 gadu laikā nespēja padarīt pat apvienošanās ar VFR. Krievu komunisma cirstās rētas Austrumeiropa dziedēs vēl ilgi. Un Latvijā un Rīgā notikušās vēlēšanas vel tikai paildzinās šo procesu. Diemžēl.

  Starp citu, var just, jo lielākas problēmas krievijā, jo vietējie kremļa pielūdzēji arī klusāki paliek – pakvekšķ, pakvekšķ, bet kaut kā nedroši. Kad krievija sabruks un sadalīsies gabalos, vispār aizvērsies. Atceros, 1991. gadā krievi Latvijā vispār bija zemāki par zāļi un klusāki par pelēm, baidījās, ka viņus tagad trieks ārā. Latvieši ar viņiem apgājās civilizēti, deva iespēju iekļauties vietējā sabiedrībā. Taču viņu mentalitāte to nespēj saprast, viņi jebkuru pretīmnākšanu uztver kā vājuma pazīmi un iemeslu kāpt uz galvas. Bet uz svešas galvas nostāvēt ir grūti. Seko kritiens. Likumsakarīgs un pelnīts.

 18. Pat apzinoties realitāti ,kas sekas 4maija režīma īstenotajai politikai ,režīma skribelmaņi nekaunas paziņot -vainīgs kremlis ,vainīga Russija ………

 19. vai tad nav taisnība, ka lauki tukši palikuši, skolas slēdz ciet, Vai tad tā nav taisnība?? Zeme Latrvijā it sevišķi latgalē lielāko ties pieder ārzemniekiem.. viss patiesība..

 20. Храмцов врет, не слушайте его. Я патриот Латвии.

  • Заткнись уже, хорёк вонючий, падаль. Да когда же ты угомонишься то, а?! Прекрати воровать чужие ники, падаль!

 21. Protams,ka krievi melo,mums ir tāda dzimstība,ka drīz ābolam nebūs kur nokrist ! Arī skolu slēgšana ir meli un tautas izbraukšana no valsts.To visu raksta krievu apmaksātie mēdiji,nekā tāda Latvijā nav ! Tas ir ļauns prieks,ka viņi saka,ka tūkstošiem ha zemes ir nonākušas ārvalstnieku rokās.Tie ir meli,ka Latvijas mežus izcērt un ceļi sabrūk.Dombrovskis gan muldēja par kkādu bedri,bet neticiet viņam…tā bedre ir teicējam galvā ! Meklēdami to bedri neatradīsiet,par kuru viņš muldēja…Pag,bet kur tie špicki palika,Antonēvič ? Davai,uzvilksim vēl vienu spaisa dūmiņu tam krievam par spīti,lai viņš no skaudības pārsprāgst…hi,hi… :))

 22. Un kā tas ir patiesībā? Kurš to pateiks?

 23. Jāņonkols no laukiem. Atbildēt

  Latvija ir jānoved līdz tādam stāvoklim, kad viņu pamet visi krievi. Tad sāksim visu atjaunot.

  • Latvija ir jau novesta līdz tādam stāvoklim, ka tukši ir tieši latviskie novadi, latviskās mazpilsētas. Ja tas bija brīvās valsts mērķis – izdzīvot latviešus ārā no valsts, tad tas tiek veiksmīgi pildīts. Neadekvātie nodokļi, medicīnas pakalpojumu nepieejamība, pēdējo ražotāju izputināšana – viss lietas labā!

 24. Labāk krievija,krievi lai skatās savā utainajā valsti,tur gan gruveši,gan analfabēti,gan pilns ar pedarastiem!!!!! Lien ar savu spirdīgo purnu,tur kur viņus neaicina!!!

 25. Kāpēc,šis pedrila hramcovs,vēl smirdinās pa Latviju?
  Jautājums:Cik ilgi rusņāī uzturētos ,piemēram,LTV reportieris ,kas kaut ko tādu uzrakstītu par rusņu.

 26. realitatae– bankrotejusi LATVIJA///

 27. lai tas pediņš p askatas savas krievijas vidiene kads ir tur izmirums tiesā varda nozime

 28. Tatarzili logi liecina ,ka sitas toksiskais radijums ir to nofotografejis sava krievijas sadza .

 29. Par cik Krievijas impēristiem Latvija un Baltija ir senkārotas teritorijas, mēs vienmēr būsim viņu “rūpju” lokā. Patlaban ir tā, ka paciešam pilnīgi visas samazgas, kas mums tiek uzgāztas. Tādēļ nevajadzētu kautrēties un pienācīgi/mērķtiecīgi turēties pretim. Svārstīgajiem Latvijas iedzīvotāju prātiem būtu visai derīgi šad tad redzēt jaunāko gadu statistikas datus par Krieviju.
  Piemēram, Krievija ir:
  1. vietā pasaulē bērnu pašnāvību skaita ziņā.
  1. vietā vecāku pamesto bērnu skaita ziņā.
  1. vietā šķirto laulību skaita ziņā.
  1. vietā pasaulē cilvēku tirdzniecības ziņā.
  pirmo vietu ir vēl diezgan daudz…
  1. vietā atklāto noziegumu skaita ziņā, lai gan…
  Krievija ir pasaules pirmajā piecniekā žurnālistu slepkavību ziņā un pēdējā vietā šo noziegumu atklāšanā.
  Krievijā pusaudži pavada visvairāk laika sociālajos tīklos.
  Krievijai pieder pirmā vieta pedofilu skaita ziņā. 2009. gadā notikuši 124 000 pedofilu uzbrukumi bērniem. Šie noziegumi veido gandrīz pusi no visiem valstī izdarītajiem noziegumiem.
  utt…

 30. Neizmirst latvieši, latviešu skaits pieaug un daudzās latviskās pilsētās dzimstība ir pozitīva, piemēram Valmierā.

Draugiem Facebook Twitter Google+