×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
2. augusts, 2013
Drukāt

Baltijas jauno dramaturgu lasījumi

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

Tteātra festivāla “Dirty Drama” ietvaros 4. augustā pulksten 17.00 Dirty Deal teatro piedāvā piedalīties Baltijas jauno dramaturgu lasījumos “Pabeidz manu stāstu!”.

“Pabeidz manu stāstu!” ir sešu Baltijas valstu jauno dramaturgu lasījumi, kuros skatītājiem būs iespēja dzirdēt pašu jaunāko Baltijas valstu orģināldramaturģiju. Pirms lasījumiem katrs no jaunajiem dramaturgiem operatora pavadībā vairākas stundas atradīsies Rīgas ielās un uzrunās tur sastaptus cilvēkus, lūdzot noklausīties pusi no sava stāsts un aicinot pēc tam to izstāstīt līdz galam tā, kā cilvēks ir iedomājies šo stāstu beidzamies. Lasījumos būs iespēja gan dzirdēt jaunos dramaturgus lasām savus darbus, gan rīdziniekus tos “pabeidzam”, gan arī to, kādas beigas saviem stāstiem redz paši dramaturgi.

Tāpat pēc katra no lasījumiem klātesošajiem būs iespēja iesaistīties diskusijā ar katru no lasītājiem un izteikt savu viedokli un sajūtu par dzirdēto.
Lasījumos piedalās Birute Kapustinskaite (Lietuva), Goda Dapsyte (Lietuva), Martin Nõmm (Igaunija), Mihkel Seeder (Igaunija), Rasa Bugavičute (Latvija), Edgars Niklasons (Latvija).

Ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+