Sports
Hokejs

Baltijas kausa izcīņā hokejā piedalīsies četras valstsvienības0

“Turkish Airlines” Baltijas Izaicinājuma kausa izcīņā hokejā, kas no 8. līdz 11.novembrim notiks Viļņā, piedalīsies sešu valstu izlases, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Turnīrā piedalīsies Latvijas un Baltkrievijas klubu izlases, kā arī Lietuvas, Igaunijas, Japānas un Rumānijas valstsvienības.

A apakšgrupā spēkosies Lietuva, Japāna un Baltkrievija, bet B apakšgrupā cīnīsies Latvija, Igaunija un Rumānija. Katras grupas uzvarētājas cīnīsies par pirmo vietu turnīrā, otro vietu ieguvējas noslēgumā mērosies spēkiem par trešo vietu, bet katras grupas vājākā komanda duelēsies par piekto vietu, līdz ar to katra vienība turnīrā aizvadīs pa trim spēlēm.

“Esam ļoti gandarīti, ka tik liela un pasaulē atpazīstama aviokompānija kā “Turkish Airlines” ir kļuvusi par turnīra ģenerālsponsoru,” norāda LHF prezidents Aigars Kalvītis. “Kompānijai ir milzīga pieredze sporta atbalstīšanā. Vēlamies, lai Baltijas kausa izcīņa ar šādu atbalstu kļūtu par augsta līmeņa sacensībām visā Baltijas teritorijā un tā apkaimē.”

Šosezon “Turkish Airlines” Baltijas Izaicinājuma kausā notiks tikai viens turnīrs, bet iepriekšējā sezonā bija trīs posmi – attiecīgi Tallinā, Klaipēdā un Valmierā/Rīgā, kur piedalījās Latvija, Igaunija un Lietuva, kā arī viena no mājinieku puses pieaicinātām komandām.

Latvijas klubu izlase uzvarēja visos trijos Baltijas Izaicinājuma kausa posmos, pārliecinoši dominējot kopvērtējumā.

Arī šajā sezonā Latvijas klubu izlasi, kas tiks veidota no “Optibet” Hokeja Līgas (OHL) spēlētājiem, vadīs Jelgavas “Zemgale”/LLU galvenais treneris Valērijs Kuļibaba.

LA.lv