AFP/LETA

Baltijas labāko tenisistu mačā Gulbis apspēlē lietuvieti Beraņķi 0

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis Ženēvas ATP “World Tour 250” sērijas turnīra pirmās kārtas mačā pirmdien uzvarēja lietuviešu pirmo numuru Ričardu Beraņķi.
Gulbis bija pārāks ar rezultātu 7-5, 7-5, izcīnot ceturto uzvaru pēdējās piecās spēlēs.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Tenisisti dueli iesāka ar tīri uzvarētiem geimiem, bet trešajā geimā lietuvietis lauza Gulbja servi. Turpinājumā sportisti uzvarēja pie savām servēm, turklāt devītajā geimā Beraņķis ieguva setbumbu, ko gan nerealizēja.
Desmitajā geimā Gulbis pie pretinieka serves panāca neizšķirtu, kā arī izmantoja savu nākamo servi. Arī 12.geimā latvietis uzvarēja pārliecinoši, panākot 7-5.

Otrajā setā līdz pat 12.geimam sportisti uzvarēja pie savām servēm, turklāt neviens no baltiešiem netika pie breikbumbām. Tiesa, 12.geimā Gulbis uzvarēja pie pretinieka serves, un svinēja setā uzvaru ar rezultātu 7-5, triumfējot arī mačā.
Par iekļūšanu pamatturnīra otrajā kārtā Gulbis nopelnīja 20 ATP ranga punktus.

Otrajā kārtā Gulbis tiksies ar horvātu Marinu Čiliču, kurš izlikts ar trešo numuru un no pirmās kārtas ir atbrīvots.
Gulbis ar Beraņķi līdz šim savā starpā nebija spēlējuši.
Gulbis šonedēļ ATP rangā ieņem 76.vietu, bet Beraņķis atrodams 52.pozīcijā un ir labākais no Baltijas tenisistiem.