Kultūra
Mūzika

Baltijas simtgadi ieskandinās arī kopīgā Eiroradio tiešraidē 16

Publicitātes foto

Šodien no plkst.19 ar etnomūzikas koncerta “Baltijas skaņas” “Eiroradio” tiešraidi Igaunijas, Latvijas un Lietuvas sabiedrisko mediju klasiskās mūzikas raidstacijas Tallinā, Rīgā un Viļņā ieskandinās trīs Baltijas valstu simtgadi, aģentūru LETA informēja Latvijas Radio Sabiedrisko un starptautisko attiecību daļas vadītāja Ginta Subbota.

Viņa pavēstīja, ka visas raidstacijas, tostarp Latvijas Radio 3 “Klasika”, šo notikumu piedāvās ne tikai radioviļņos, bet arī video tiešraidē.

Baltijas etnomūzikas vakaru plkst.19 sāks mums igauņu dziedātāja, vijolniece un komponiste Mārja Nūta, bet plkst.19.40 sekos tiešraides koncerts Latvijas Radio I studijā, ko vadīs Gita Lancere. Projektā ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu Latviju pārstāvēs etnomūzikas apvienība “Brāļi un māsas”, atskaņojot kompozīcijas no sava debijas albuma “Divējādi”.

Savukārt plkst.20.20 tiešraidē no Viļņas varēs klausīties 1991.gadā dibinātās lietuviešu rokgrupas “Skylë” koncertu, kas notiks Lietuvas sabiedriskā medija koncertstudijā.

LA.lv