×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
12. oktobris, 2015
Drukāt

Baltijas un Ziemeļvalstu studentu darbi izstādē “Mākslas nākotne / Nākotnes zīmes”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 16. oktobrī plkst. 18 Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) aulā atklās izstādi “Mākslas nākotne / Nākotnes zīmes” (“Art Future/Future Signs”), LA.lv uzzināja LMA.

“Mākslas nākotne / Nākotnes zīmes” ir KUNO – mākslas augstskolu tīkla, kurā apvienojušās 17 Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mākslas akadēmijas – studentu izstāžu platforma un sasaucas ar ikgadējo KUNO tīkla sanāksmi, kura šoreiz norit Rīgā.

Platformas “Mākslas nākotne/ Nākotnes zīmes” mērķis ir rosināt, radīt, dalīties, mijiedarboties ar nākotnes vīzijām. Tās problemātika ir saistīta ar mākslinieka lomu sabiedrībā un mākslas nākotnes tendencēm, kas arvien izteiktāk ietekmēs mākslinieku specializāciju.

Mākslinieki, kas piedalās izstādē, nesniedz atbildes, bet uzdod jautājumus – kāda ir mākslas nākotne; kāda ir mākslinieka loma mūsdienu sabiedrībā; kā straujā tehnoloģiju attīstība ietekmē mākslinieciskos procesus, paralēli ietekmējot un mainot cilvēka uzvedību un viņu reakciju uz apkārtējo vidi?

“Nākotnes māksla / Nākotnes zīmes” apvienos gan tradicionālās izstāžu telpas eksponātus – instalācijas, video, tekstus un objektus –, gan procesuālo un performanču mākslu, kuras norises tiek plānotas izstādes atklāšanas laikā.

Izstāde būs aplūkojama no 17. oktobra līdz 1. novembrim.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+