×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
5. septembris, 2014
Drukāt

Baltijas valstis veidos kopīgas vienības cīņai pret terorismu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ceturtdien, 4.septembrī, un piektdien, 5.septembrī, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis piedalījās Baltijas valstu iekšlietu ministru neformālajā sanāksmē Lietuvā, lai pārrunātu iekšlietu nozares aktualitātes, kā arī izaicinājumus, ko radījusi situācija Ukrainā, informē ministrijā.

Pēc Latvijas iekšlietu ministra iniciatīvas tikšanās laikā visu trīs Baltijas valstu iekšlietu ministri pieņēma lēmumu izveidot kopīgu darba grupu, lai izveidotu vienotas iekšlietu spēku reaģēšanas vienības, kas varētu operatīvi reaģēt uz iekšējās drošības apdraudējumiem kādā no Baltijas valstīm.

Tikšanās laikā iekšlietu ministri pārrunāja arī aktuālos jautājumus nelegālās  imigrācijas apkarošanas jomā un vēlreiz apstiprināja vienotu nostāju atgriešanās un pārvietošanās politikas jomās.

Ministri dalījās pieredzē arī par informācijas apmaiņu, kas saistīta ar pārrobežu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, kā arī aktualizēja jautājumus, kas saistīti ar sadarbības iespējām vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura “112” modernizācijai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. cīnies nu pret ekonomisko noziedzību, būsi uzvarējis politisko

Draugiem Facebook Twitter Google+