Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
9. augusts, 2014
Drukāt

Baltijas valstu galvaspilsētās kāpj autogāzes cenas (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Gāzes uzpildes pistole "Latvijas Propāna gāzes" degvielas uzpildes stacijā.

Aizvadītajā darba nedēļā gan Rīgā, gan Viļņā, gan Tallinā kāpušas autogāzes cenas, un dārgākā autogāze šobrīd nopērkama Viļņā, liecina aģentūras BNS biznesa informācijas portāla BBS apkopotie dati.

Dārgākais 95.markas benzīns arī šonedēļ nopērkams Viļņā, bet zemākā cena benzīnam joprojām ir Tallinā. Savukārt dārgākā dīzeļdegviela starp Baltijas valstu galvaspilsētām šonedēļ ir Rīgā, bet zemākā cena dīzeļdegvielai ir Tallinā.

Piektdien, 8.augustā, Rīgā “Statoil” degvielas uzpildes stacijās 95.benzīna cena bija 1,334 eiro litrā, kas ir par 0,7% mazāk nekā pirms nedēļas. Dīzeļdegvielas cena nav mainījusies un bija 1,284 eiro litrā.

Viļņā 95.benzīna cena “Statoil” degvielas uzpildes stacijās šonedēļ bija 4,65 liti jeb 1,347 eiro litrā, kas ir tikpat, cik pirms nedēļas. Savukārt dīzeļdegvielas cena Lietuvas galvaspilsētā šonedēļ kritusies par 0,2% un bija 4,42 liti jeb 1,28 eiro par litru.

Tallinā “Statoil” degvielas uzpildes stacijās 95.benzīna cena piektdien bija 1,285 eiro par litru, kas ir par 1,5% mazāk nekā pirms nedēļas. Dīzeļdegvielas cena Tallinā gan kritusies par 0,8% un bija 1,275 eiro par litru.

Autogāzes cena Tallinā šonedēļ kāpusi par 4,2% un bija 0,697 eiro par litru, bet Rīgā tā pieaugusi par 3,3% un bija 0,619 eiro par litru. Savukārt Viļņā autogāzes cena šajā nedēļā nav mainījusies un bija 2,44 liti jeb 0,707 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kad tad atklās “labdari”?
    Krievija nav cēlusi nedz gāzes nedz naftas cenas.
    ES rīkojums? Valdības un monopolista vienošanās pirmsvēlēšanu ziedojumiem?

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+