×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
27. jūnijs, 2013
Drukāt

Baltiņa: dziesmu svētku biļešu spekulāciju var izskaust tikai lielāka estrāde

foto - Letafoto - Leta

Vienīgais veids, kā izskaust spekulantu darbošanos ar dziesmu un deju svētku biļetēm, ir nodrošināt visus gribētājus ar iespēju apmeklēt koncertus, paplašinot Mežaparka estrādi un pārbūvējot Daugavas stadionu, ceturtdien aģentūrai BNS sacīja Dziesmu un deju svētku padomes priekšsēdētāja Dagnija Baltiņa.

Viņa aicināja gan nepārdot biļetes internetā, gan tās nepirkt, jo ir risks, ka, maksājot ļoti lielu naudu, var iegādāties viltojumu.

Baltiņa sacīja, ka kopumā uz gaidāmajiem dziesmu un deju svētkiem pārdotas vairāk nekā 78 tūkstoši biļešu. Šobrīd biļetes pieejamas vēl uz sešiem koncertiem, taču uz dziesmu svētku noslēguma koncertu un uz deju svētku lieluzvedumu biļetes izpārdotas.

Tajā pat laikā biļetes var nopirkt uz dziesmu un deju svētku noslēguma koncertu ģenerālmēģinājumu, kas notiks 6. jūlijā. Vēl iespējams iegādāties biļetes uz 30. jūnija tautas tērpu skati un 2. jūlija tautas mūzikas koncertu “Raksti” Ķīpsalas hallē. Biļetes vēl pieejamas arī uz 3.jūlija vokāli simfoniskās mūzikas koncertu “Arēnā Rīga”. Tāpat var nopirkt biļetes uz 4. un 5. jūlija saieta nama pasākumiem Ķīpsalas hallē.

Biļetes uz dziesmu un deju svētku galvenajiem pasākumiem tika izpārdotas dažu stundu laikā. Drīz pēc tam jau internetā parādījās sludinājumi, kuros biļetes tika pārdotas pat par 200 latiem.

Arī šobrīd biļešu cenas uz deju un dziesmu svētku noslēguma koncertiem portālā “ss.lv” svārstās no 35 līdz pat 200 latiem. Daži sludinājumu ievietotāji aicina potenciālos pircējus viņiem uz e-pastu sūtīt cenu piedāvājumus.

Svētku rīkotāji nedomā, ka ir jāmaina biļešu tirgošanas politika. Jau ziņots, ka vienā pirkuma reizē viena persona varēja iegādāties ne vairāk kā astoņas biļetes uz katru dziesmu un deju svētku pasākumu.

XXV Vispārējie latviešu dziesmu un XV deju svētki notiks no 30. jūnija līdz 7. jūlijam. Svētku programmu kopumā veido 51 pasākums ar vairāk nekā 62 norisēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+