×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
10. jūnijs, 2014
Drukāt

Baltinavā notiks mūzikas festivāls “Osvalds”

Foto - LetaFoto - Leta

2014. gada 9. augustā, Baltinavā 19.reizi tiks rīkots mūzikas festivāls “Osvalds”. Tas ir visvecākais mūzikas festivāls Latgalē, kas joprojām pastāv. Gadu gaitā ir bijuši gan kāpumi, gan kritumi, bet tomēr “Osvalds” joprojām ir “dzīvs” un nākamajā gadā gatavojas svinēt 20 gadu pastāvēšanas jubileju. Tā iecerēta, kā jau šādos gadījumos pienākas, ar plašāku programmu, kā arī citām intriģējošām un novatoriskām lietām.

Šā gada festivāls norisināsies tradicionālā garā. Tiek saglabāts 3 vienlaicīgi darbojošos skatuvju formāts ar dominējošiem pop, šlāger, rock un elektroniskās mūzikas virzieniem. Katram no šiem stiliem “Osvaldā” ir savi piekritāji, tāpēc ceram radīt iespēju katram apmeklētājam atrast kaut ko sev interesējošu.

Uz Tradicionālās skatuves tiks piedāvāta iespēja redzēt Latvijā pazīstamus pop un šlāgermūzikas izpildītājus, kā arī vairākas tuvākās apkārtnes rok grupas. Tie ir – “Musiqq”, Liene Šomase un Jānis Moisejs, “Mākoņstūmēji”, “Bez PVN”, “Tranzīts”, “Naprouts”, “Elektrolīts”. Programmas vadītājs Zigfrīds Muktupāvels.

Otrā – Zaļumballes skatuve būs atvēlēta šlāgermūzikai, kas noteikti ir vispopulārākais mūzikas stils šajā apvidū. Šī mūzika lieliski iederas kopējā atmosfērā, ar savu pozitīvismu radot brīnišķīgu zaļumballes atmosfēru. Kur gan citur to izbaudīt, ja ne īstos laukos kopā ar sirsnīgiem un jautriem muzikantiem no grupām “Galaktika”, “Vilx”, “Kreisais pagrieziens”, “Rolise”, Otto, kā arī Aināru Lipski un Jāni Keišu.

Trešā norises vieta – Elektroniskās mūzikas skatuve viennozīmīgi ir ieņēmusi stabilu vietu festivālā, kur azartiska dīdžeju uzstāšanās savienojas ar iespaidīgu skaņas, video un gaismas šovu. Tas pretēji jaukajai zaļumballes atmosfērai ir pilnīgi kontrastējoši, bet kopsummā veido daudzpusīgu un krāsainu festivāla programmu. Šīs skatuves programmu šogad nodrošinās- DJ Mārtiņš Kreilis (European Hit Radio), Badly Furnished Room Dj TRIO, Dj Čivix, Dj Barik, Dj Andre White, Dj BumbleBeat, Dj NuFreak.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+