Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
6. decembris, 2013
Drukāt

Baltvāciešu grāfs Lambsdorfs Latvijai uzdāvina 19.gadsimta Bībeles (1)

Foto no Latvijas Ārlietu ministrijas arhīva.Foto no Latvijas Ārlietu ministrijas arhīva.

Pirmais Vācijas vēstnieks atjaunotajā Latvijā grāfs Lambsdorfs uzdāvinājis Latvijas Nacionālajai bibliotēkai divus 19. gadsimta pirmās puses Bībeles izdevumus latviešu valodā, portālu ”LA.lv” informēja Ārlietu ministrija.

Šo ģimenes dāvinājumu nodošanu bibliotēkai Lambsdorfa kungs uzticēja vēstniecei Elitai Kuzmai.

4.decembrī saņemot vērtīgo dāvinājumu, vēstniece  izteica prieku, ka Latvijā dzīvojušie baltvācieši gan pēc pašu iniciatīvas, gan ciešā sadarbībā ar latviešu muzejiem, pētniecības institūtiem, valsts iestādēm sniedz būtisku ieguldījumu unikālā kultūras mantojuma saglabāšanā un atjaunošanā . ”Latvija ir kultūras telpa, kuras šodienas seju veido gan latviešu etnogrāfiskais mantojums, gan Latvijas teritorijā dzīvojošās tautas un kopienas,” atzina Kuzma.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lūdzu, vai nevarētu kaut pāris teikumos iepazīstināt ar pašu grāfu! Vai viņš ir Dzirciema muižas īpašnieku pēcnācējs?

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+