×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
3. septembris, 2014
Drukāt

Pasniegta Ata Kronvalda balva un ceļojošā pūce
 (3)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas direktors Māris Brasla un šīs skolas audzēknis Aleksejs Popovs, kā arī Aglonas vidusskolas audzēknis Daniels Krimans un skolas direktore Lidija Šatilova.

Vakar Melngalvju namā tika cildināti Latvijas panākumi izglītības jomā, pasniedzot Ata Kronvalda balvu, kā arī ceļojošo balvu “Lielā pūce”. Par izcilu ieguldījumu talantīgu skolēnu izglītošanā tika apbalvota Sarmīte Dreijalte (Cēsu Valsts ģimnāzija), Marianna Abricka (Preiļu 1. pamatskola) un Iveta Ratinīka (Āgenskalna Valsts ģimnāzija). Kā labākās lielās izglītības iestādes šogad “Lielo pūci” saņēma Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Daugavpils Krievu vidusskola licejs, Rīgas Franču licejs, Siguldas Valsts ģimnāzija un Cēsu Valsts ģimnāzija, bet mazo skolu kategorijā “Mazo pūci” saņēma Aglonas vidusskola, Daugavpils Saskaņas pamatskola, Rīgas 89. vidusskola, Rīgas 41. vidusskola un Daugavpils 13. vidusskola.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vislielākais nopelns par tālantīgo bērnu sasniegumiem ir vecākiem, jo viņi ir tie, kas liek pamatus motivēt bērnu mācīties un virzīties uz noteiktu mērķi.

  2. Būtu nepieciešamas intervijas un rakstu sērijas par talantīgajiem skolēniem olimpiešiem, par viņu vecākiem un skolotājiem. Parasti par šiem notikumiem ir pāris rindiņas masu mēdijos. Toties par dažu labu pašmāju draiskuli un viņas intīmajiem atklājumiem ir vai katrā žurnālā.

  3. Ir Olimpiskās un ir Para-Olimpiskās spēles. Mēs lepojamies ar Aigaru Apini un citiem paraolimpiešiem. Varbūt ir laiks padomāt par “neolimpiskajām” skolām un skolotājiem?!

Draugiem Facebook Twitter Google+