×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
9. janvāris, 2013
Drukāt

Balvas gan izcilībām, gan ķezām

Sestdien Latvijas Studentu apvienība (LSA) svinīgā ceremonijā pasniedza gada balvas 13 nominācijās. Kas pelnījis balvas, izvērtēja vecbiedri, studējošo pašpārvaldes un LSA valde. Par Gada studentu tika atzīts Latvijas Universitātes students un aktīvs LSA biedrs Rihards Blese.

Gada studējošo pašpārvaldes tituls otro gadu pēc kārtas piešķirts Liepājas Universitātes studentu padomei. Nominācijā “Studentu lieta – taisna un cieta”, kas tiek piešķirta par panākumiem cīņā par studentu tiesībām, balvu ieguva notikums – balsstiesību piešķiršana studentiem studiju virzienu novērtēšanā, bet par Gada ķezu tika atzīts Izglītības un zinātnes ministrijas veiktais “alternatīvais” studiju programmu izvērtējums.

2012. gada laikā LSA un studējošo pašpārvaldes ir īstenojušas vairākus vērienīgus projektus. Par Gada projektu atzina forumu “Darba tirgum – derīgs!”. Šo projektu vadīja par Gada studentu atzītais Rihards Blese kopā ar vēl četriem studentiem.

Par Gada debiju tika atzīts Rīgas Stradiņa universitātes studējošo pašpārvaldes projekts “Zaļā nedēļa”. Līdztekus pasniedza arī balvu nominācijā “Gada izaugsme”, ko šogad saņēma Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības fakultātes students Jānis Lūsis.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+