×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
5. novembris, 2014
Drukāt

Balvos atklāj atjaunoto Brīvības ielas posmu un pirmo veloceliņu

Foto: Balvu novada pašvaldībaFoto: Balvu novada pašvaldība

Balvu pilsētā otrdien svinīgi atklāts rekonstruētais Brīvības ielas posms, kas atjaunots Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projektā, informē Balvu novada pašvaldības pārstāve Iluta Mežule.

Atjaunotā Brīvības ielas posma atklāšanas lentu pārgrieza Balvu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Normunds Dimitrijevs, SIA “Siltums jums” valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš un SIA “Limbažu ceļi” valdes loceklis Andis Zaļaiskalns.

Klātesošos ar priekšnesumiem iepriecināja Balvu novada pašvaldības iestādes, kas atrodas uz šīs ielas – pirmsskolas izglītības iestādes “Sienāzītis”, Balvu bērnu un jauniešu centra audzēkņi, Balvu profesionālās un vispārizglītojošā vidusskolas – Balvu muižas un Balvu novada muzeja kolektīvi.

Balvu novada pašvaldības izpilddirektore Inta Kaļva atzina, ka īpašs prieks ir par to, ka līdz ar renovēto ielu ir izbūvēts pirmais veloceliņš pilsētā: “Mazie un lieli varēs braukt ar velosipēdiem, skrituļot, jo šī pilsētas puse ir sakārtota – gan Raiņa, gan Pilsoņu, gan arī Brīvības ielas posms.”

Darbus pie Brīvības ielas rekonstrukcijas SIA “Siltums jums” sāka 2013. gada maijā. Šajā laikā būvuzņēmējs rekonstruējis ielas segumu, atjaunojis un pagarinājis ūdensvadu, rekonstruējis lietus notekūdeņu un sadzīves kanalizāciju, elektronisko sakaru tīklu un ielu apgaismojumu, kā arī izbūvējis Balvos pirmo apvienoto velo – gājēju celiņu no pilsētas robežas līdz bankas “Citadele” filiālei.

Projekts iekļauj kopumā trīs objektu rekonstrukciju: Brīvības ielas posma atjaunošanu no Balvu pilsētas administratīvās robežas līdz Šķērsielai pie parka; ceļa Gobusala – Guznava posma rekonstrukciju, atjaunojot asfaltēto ceļa posmu; Liepu ielas posma atjaunošanu, kas vēl turpinās.

Projekta “Brīvības ielas posma rekonstrukcija no Balvu pilsētas administratīvās robežas līdz Šķērsielai pie parka” kopējās attiecināmās izmaksas ir 3 283 029,90 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+