×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
13. janvāris, 2015
Drukāt

Balvos sāksies Latvijas čempionāts zemledus makšķerēšanā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Divu dienu garumā no 17. līdz 18. janvārim Balvu ezerā notiks Latvijas čempionāta zemledus makšķerēšanā pirmā kārta, kas pulcēs zemledus makšķerēšanas cienītājus no visas Latvijas, informē Balvu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Iluta Mežule.

Viņa stāsta, ka šīs ir komandu sacensības – tajās piedalīsies komandas piecu dalībnieku sastāvā pie nosacījuma, ja sportisti būs laicīgi piereģistrējuši savu komandu sacensībām un iemaksājuši dalības maksu.

17. janvārī pie Balvu ezera no plkst.8.30 līdz plkst. 9 notiks Latvijas čempionāta zemledus makšķerēšanā dalībnieku pulcēšanās, reģistrācija un izloze. Plkst. 9 tiks atklātas sacensības un plkst. 9.10 – dots starts sacensībām, kas noslēgsies plkst.13.

Otrajā čempionāta dienā, 18. janvārī, no plkst. 8.30 līdz plkst. 9 notiks izloze, un starts tiks dots plkst. 10. Sacensības noslēgsies tāpat kā pirmajā dienā – plkst.13. Rezultātu paziņošana un sacensību uzvarētāju apbalvošana paredzēta no plkst.15 līdz plkst.15.30.

Čempionāta organizators ir Latvijas Makšķerēšanas sporta federācija, kas sadarbībā ar Balvu Sporta centru un SIA “Liarps” organizē Balvu posmu. Balvos šī čempionāta pirmais posms notiks trešo gadu.

Čempionāts notiks kopumā trīs posmos. Čempionāta otrais posms plānots 21. un 22. februārī Kuldīgas vai Limbažu novada ezeros, bet trešais posms – 7. un 8.martā Limbažu vai Ādažu novada ezeros. Pasākuma norises vieta būs atkarīga no ledus stāvokļa.

Sacensību mērķis ir popularizēt makšķerēšanas sportu kā veselīgu un aktīvu sporta veidu, noteikt šīs sezonas Latvijas labākos sportistus zemledus makšķerēšanā un veikt kandidātu atlasi Latvijas izlasei līdzdalībai 2015. gada pasaules čempionātā.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +8
Alūksne +5.7
Daugavpils +9.2
Saldus +13
Liepāja +10.1
Jelgava +13
Ventspils +7.8
Limbaži +7
Madona +8
Rēzekne +7
Draugiem Facebook Twitter Google+