Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
15. aprīlis, 2016
Drukāt

Balvu “Cilvēka izaugsmei Latvijā” saņēmis “TechHub Riga” dibinātājs Andris Bērziņš

Foto - LETAFoto - LETA

"Tech Hub Rīga" vadītājs Andris Bērziņš.

Par izcilu ieguldījumu Latvijas nākotnē balvu “Cilvēka izaugsmei Latvijā” saņēmis “TechHub Riga” dibinātājs Andris Bērziņš, aģentūru LETA informēja Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā (ATPL).

Kategorijā “Par sociālo atbildību” balvu saņēmusi Brocēnu pirmsskolas izglītības iestāde “Mūsmājas” un Brocēnu novada jauniešu centra “Kopā” remontstrādnieks Zigmunds Zaļenko.

Tikmēr kategorijā “Par izcilu ieguldījumu izglītībā” balvu saņēmusi “Accenture” Latvijas filiāle, savukārt kategorijā “Par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā” balva piešķirta Bērnu paliatīvās aprūpes biedrībai.

ATPL kopā ar ASV vēstniecību Latvijā un Latvijas Pilsonisko aliansi (eLPA) balvu konkursu “Cilvēka izaugsmei Latvijā” organizēja trešo gadu pēc kārtas, lai godinātu Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus par īpašiem nopelniem un ieguldījumu cilvēka izaugsmē, kā arī lai sekmētu labās prakses piemērus, kas palīdz mazināt nevienlīdzību un veicina iedzīvotāju izglītību, veselību, labklājību, kā arī veicina Latvijas nākotnes attīstību.

Apbalvošanas ceremonijā ar uzrunām uzstājās Valsts prezidents Raimonds Vējonis, ASV vēstniece Latvijā Nensija Bikofa Petita un Eiropas Padomes komisārs cilvēktiesību jautājumos Nils Muižnieks.

Šogad konkursam tika izvirzīti 63 pretendenti, kas ir līdz šim lielākais saņemto pieteikumu skaits.

Konkursa uzvarētāji saņēma tēlnieces Olgas Šilovas veidoto skulptūru “Asns”, goda diplomu un citas speciālbalvas no programmas atbalstītājiem.

Balva “Cilvēka izaugsmei Latvijā” dibināta 2014.gadā ar mērķi akcentēt cilvēka izaugsmi – tautas attīstību – un godināt iedvesmojošus Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus par īpašiem nopelniem un ieguldījumu cilvēka izaugsmē.

Balvas mērķis ir sekmēt iniciatīvas, kas palīdz mazināt nevienlīdzību, izceļ sociālās atbildības iniciatīvas un veicina Latvijas iedzīvotāju izglītību, veselību, labklājību un Latvijas nākotnes attīstību.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+