×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
15. aprīlis, 2016
Drukāt

Balvu “Cilvēka izaugsmei Latvijā” saņēmis “TechHub Riga” dibinātājs Andris Bērziņš

Foto - LETAFoto - LETA

"Tech Hub Rīga" vadītājs Andris Bērziņš.

Par izcilu ieguldījumu Latvijas nākotnē balvu “Cilvēka izaugsmei Latvijā” saņēmis “TechHub Riga” dibinātājs Andris Bērziņš, aģentūru LETA informēja Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā (ATPL).

Kategorijā “Par sociālo atbildību” balvu saņēmusi Brocēnu pirmsskolas izglītības iestāde “Mūsmājas” un Brocēnu novada jauniešu centra “Kopā” remontstrādnieks Zigmunds Zaļenko.

Tikmēr kategorijā “Par izcilu ieguldījumu izglītībā” balvu saņēmusi “Accenture” Latvijas filiāle, savukārt kategorijā “Par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā” balva piešķirta Bērnu paliatīvās aprūpes biedrībai.

ATPL kopā ar ASV vēstniecību Latvijā un Latvijas Pilsonisko aliansi (eLPA) balvu konkursu “Cilvēka izaugsmei Latvijā” organizēja trešo gadu pēc kārtas, lai godinātu Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus par īpašiem nopelniem un ieguldījumu cilvēka izaugsmē, kā arī lai sekmētu labās prakses piemērus, kas palīdz mazināt nevienlīdzību un veicina iedzīvotāju izglītību, veselību, labklājību, kā arī veicina Latvijas nākotnes attīstību.

Apbalvošanas ceremonijā ar uzrunām uzstājās Valsts prezidents Raimonds Vējonis, ASV vēstniece Latvijā Nensija Bikofa Petita un Eiropas Padomes komisārs cilvēktiesību jautājumos Nils Muižnieks.

Šogad konkursam tika izvirzīti 63 pretendenti, kas ir līdz šim lielākais saņemto pieteikumu skaits.

Konkursa uzvarētāji saņēma tēlnieces Olgas Šilovas veidoto skulptūru “Asns”, goda diplomu un citas speciālbalvas no programmas atbalstītājiem.

Balva “Cilvēka izaugsmei Latvijā” dibināta 2014.gadā ar mērķi akcentēt cilvēka izaugsmi – tautas attīstību – un godināt iedvesmojošus Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus par īpašiem nopelniem un ieguldījumu cilvēka izaugsmē.

Balvas mērķis ir sekmēt iniciatīvas, kas palīdz mazināt nevienlīdzību, izceļ sociālās atbildības iniciatīvas un veicina Latvijas iedzīvotāju izglītību, veselību, labklājību un Latvijas nākotnes attīstību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+