×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
3. novembris, 2015
Drukāt

Balvu novada vadībā izmaiņas, atlaisti abi priekšsēdētāja vietnieki (4)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Balvu novada ģerbonis.

Balvu novada domē notikušas izmaiņas koalīcijā, domes ārkārtas sēdē atlaisti abi domes priekšsēdētāja vietnieki, aģentūra LETA noskaidroja vietējā pašvaldībā.

Līdz šim koalīciju Balvu novada domē veidoja pieci Zemnieku savienības deputāti, trīs “Saskaņas centra” deputāti un divi deputāti no saraksta “Par prezidentālu republiku”, bet turpmāk Zemnieku savienības deputāti koalīcijā strādās kopā ar trim tautas priekšstāvjiem no Zaļās partijas, kas līdz šim domē bija opozīcijā.

Par Balvu novada domes priekšsēdētāja vietnieka izglītības, kultūras un sporta jautājumos Ērika Ločmeļa (SC) atlaišanu nobalsojuši deviņi no 12 klātesošajiem deputātiem, divi deputāti balsojuši pret atlaišanu, bet viens atturējies.

Līdzīgi deputātu balsis sadalījās arī balsojumā par Balvu novada domes priekšsēdētāja vietnieka sociālajos un ārējo sakaru jautājumos Jura Boldāna atlaišanu.

Zemnieku savienības un Zaļās partijas deputātus balsojumā atbalstīja arī vienīgais domē ievēlētais priekšstāvis no “Vienotības” saraksta. Neskatoties uz koalīcijas maiņu, Balvu novada domes ārkārtas sēde aizritēja samērā mierīgā gaisotnē.

Lai stiprinātu izpildvaru, pašvaldības deputāti nolēmuši izveidot izpilddirektora vietnieka amatu. Savukārt vietnieks domes priekšsēdētājam turpmāk būs tikai viens.

Iespējams, jau šonedēļ tiks sasaukta vēl viena Balvu novada domes ārkārtas sēde, kurā tiks ievēlēts jauns domes priekšsēdētāja vietnieks, kā arī iecelts izpilddirektora vietnieks. Informācija par to, kas varētu ieņemt šos amatus, pašvaldībā pagaidām netiek publiskota.

Pašvaldības izpilddirektora vietnieks būs atbildīgs par pagastu pārvalžu un saimnieciskajā jomā esošo pašvaldības institūciju darbu, pārzinās kapitālsabiedrību, kurās pašvaldība ir dalībnieks, darbību un veiks citus novada pašvaldības nolikumā noteiktos uzdevumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Jā, jā, arī Rugājos vajadzētu atlaist, a to savazājušies te mazi novadi, kur katrs mošķis tēmē uz amatu. A jēga no tā? Tik domā, kā izkrāpt nodokļu maksātāju naudu, bet darba vietā tikai pašlabuma gūšana. Kā skolās uz 5 bērni skolotājs, tā mazajās pašvaldībās uz 5 iedzīvotājiem savs priekšnieks. vēmiens nāk.

  2. Baltinovā vajdzēja atlaist priekšnieci. Tāds bardaks nav vēl bijis. Miljonāri izzaga sovhozu tadeņ izzog pagastu.

    • Piekrītu, ka vajag atlaist, lai kNAB visu pārbauda, kadas pret likumu delas bīdās. Baltinavā domes priekšniecei jau tikai draugu delas ir galvenās vienmēr. Senāk mežu dalīšana draugiem, tagad novada atdošana draugiem.. KNAB Baltinavā būtu ko darīt, oi būtu ko darīt.

Draugiem Facebook Twitter Google+