Mobilā versija
-1.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
26. jūnijs, 2014
Drukāt

Balvu “Starptautiskais gada dzinējs” trešo reizi ieguvis “Ford 1,0 l “EcoBoost”

2011-Ford-F-150-EcoBoost-Emblem-1

Mazais, bet jaudīgais “Ford 1,0 l “EcoBoost” trešo gadu pēc kārtas ieguvis dzinēju pasaules “Oskaru” – balvu “Starptautiskais gada dzinējs”, vēsta “Inchcape Motors” mārketinga vadītāja Jana Garanča.

Štutgartē notikušās izstādes “Engine Expo 2014” žūrija, kuras sastāvā bija 82 auto žurnālisti no 35 valstīm, trešo gadu pēc kārtas pasludināja 1,0 litra EcoBoost dzinēju par “Labāko dzinēju ar tilpumu līdz 1,0 litram”.

Dzinējs jau ir saņēmis 13 nozīmīgas balvas. Papildus septiņām “Starptautiskā gada dzinēja” balvām trīs gadu laikā, tostarp balvai “Labākais jaunais dzinējs 2012” 1,0 litra EcoBoost dzinējam ir piešķirta arī Starptautiskā Pola Pīča balva Vācijā 2013. gadā par tehnoloģisku inovāciju, Lielbritānijas Karaliskā automobiļu kluba Djūara trofeja, kā arī žurnāla “Popular Mechanics” Sasnieguma balva ASV. “Ford” ir arī pirmais automobiļu ražotājs, kas ieguvis Ward’s 10 labāko dzinēju trofeju par trīs cilindru dzinēju.

“Šogad konkurence bija sīvāka nekā jebkad, taču 1,0 litra EcoBoost dzinējs turpina izcelties ar visām labajām īpašībām – nevainojamu izsmalcinātību, pārsteidzošu daudzpusību un izcilu efektivitāti,” uzsvēra 16. starptautiskā gada dzinēja balvas organizators un žurnāla “Engine Technology International” redaktors Dīns Slavničs. “1,0 litra EcoBoost dzinējs ir viens no lieliskākajiem spēka piedziņas tehnoloģijas piemēriem.”

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (3)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+