Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
30. aprīlis, 2014
Drukāt

Bankas aicina neizmantot internetbankām pārlūku “Internet Explorer”

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto

Ņemot vērā atklātas problēmas ar interneta pārlūkprogrammas “Internet Explorer” drošību, Latvijas Komercbanku asociācija (LKA) un komercbankas aicina klientus līdz problēmu novēršanai nelietot “Internet Explorer” darbam ar savām internetbankām un izvēlēties citas interneta pārlūkprogrammas, informē LKA pārstāve Baiba Melnace.

Kā norādījusi Latvijas Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija “CERT.LV”, interneta pārlūkā “Internet Explorer” atklāta ievainojamība, kas uzbrucējam ļauj attālināti iegūt kontroli pār lietotāja ierīci. Tā kā “Internet Explorer” ievainojamība ir plaši izziņota, paveras iespējas jauniem, mērķētiem uzbrukumiem.

Pēc “Microsoft” ziņām, ievainojamība atļauj veikt attālinātu koda izpildi, novirzot lietotāju uz iepriekš sagatavotu vietni vai saiti, pēc kuras apmeklēšanas ļaundari var iegūt kontroli pār lietotāja datoru.

Eiropas tīklu un informācijas drošības aģentūra (ENISA) ziņo, ka tas ir nozīmīgs apdraudējums, kuram nav ātra risinājuma vai labojuma.

Lietotājiem, kuri vēlas novērst apdraudējumu risku, ieteicams lietot citu interneta pārlūku, kamēr “Internet Explorer” tiks salabots. Interneta lietotājiem vajadzētu apsvērt tādu interneta pārlūkprogrammu izmantošanu kā “Mozilla Firefox” vai “Google Chrome”.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+